Музичний салон

BAROQUE AVENUE

концерт
BAROQUE AVENUE
концерт
60 Хвилин.

Запрошуємо на концерт з  особливою програмою музики Бароко в музичний салон Дзеркальної зали.

Львівські музиканти підготували для слухачів  твори Г. Перселла, А. Вівальді, Г. Бібера, Г. Телемана, К. Бальбастра та Т. Мерлуа. 

Концерт відбуватиметься в рамках XVIII Фестивалю Давньої Музики у Львові.

Солісти концерту:

Олеся Масник — скрипка

Андрій Кушнір — скрипка

Ірина Онишко — віолончель

Анна Іванюшенко — клавесин

Лібрето вистави
Про виставу

ОЛЕСЯ МАСНИК, скрипка

Випускниця Львівської середньої спеціальної музичної школи- інтернату імені С. Крушельницької та Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка.

Працювала в Академічному камерному оркестрі «Віртуози Львова», симфонічних оркестрах «Леополіс» та «INSO-Lviv», а також в ЗКУ «Трембіта».

Брала участь у майстер класах з історично поінформованого виконавства Н. Кожухаря, О. Пільчена, Р. Камєняжа та ансамблю Musica fiorita.

Учасниця проектів «Барокове» та «Класичне» люстро, ансамблю «Musica Antiqua Leopolis Consort» та інших. Як учасниця оркестру та камералістка гастролювала країнами Європи та Північної Америки.

На даний момент є артистом Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії «INSO Lviv”.

АНДРІЙ КУШНІР, скрипка

Андрій Кушнір – випускник Львівської спеціалізованої музичної школи імені С. Крушельницької та Львівської національної музичної академії імені М. Лисенка.

Учасник різноманітних міжнародних фестивалів, зокрема Фестивалю імені  Г. Венявського (м. Щавно-Здруй, Польща), Фестивалю віднайденої музики (м. Тарнув, Польща), Фестивалю старовинної музики (м. Львів), Фестивалю музичного мистецтва «Віртуози» (м. Львів), «Jadwigensis» (м. Кросно Оджанське, Польща), проектів «A puro tango» (м. Каїр, Єгипет), «Бах-маратон» (м. Львів).

Гастролював країнами Європи, Азії, Північної та Південної Америки у складі оркестрів «Leopolis», «Junge philharmonie», «Віртуози Львова». Брав участь у сценічних постановках опер Г. Персела «Дідона та Еней», Г. Генделя «Ацис і Галатея», які виконувалися на копіях барокових інструментів.

Тепер працює у Львівській національній філармонії заступником концертмейстера академічного камерного оркестру «Віртуози Львова».

 

ЮЛІЯ ОНИШКО, віолончель

Ірина народилась у Львові в родині юристів. Початкову музичну освіту здобула в Львівській середній спеціальній музичній школі-інтернаті ім. С. Крушельницької, де за час навчання стала дипломантом багатьох міжнародних конкурсів (клас викладача Менцинської Г. Л.)

З 2001 по 2006 роки навчалась в Львівській музичній академії їм М. Лисенко в класі професора Є.  Шпіцера, а згодом – в класі професора Ю. Ланюка. В 2006 році закінчила магістратуру академії.

В 2004 році Ірина взяла участь в майстер-класі камерної сучасної музики під керівництвом камерного ансамблю «Recherche» (м. Фрайбург, Німеччина)

В 2005 році вона брала участь в проєкті «Міжнародний оркестр ім. Вітольда Лютославського» (м. Варшава, Польща).

В 2002 році працювала в симфонічному оркестрі «K&K Philharmoniker «Da Capo».

В 2004-2009 роках Ірина працювала в симфонічному оркестрі «INSO-Львів».

В 2007-2012 роках Ірина обіймала посаду концертмейстера групи віолончелей в камерному оркестрі «Віртуози Львова» Львівської обласної філармонії.

Ірина має значний досвід виконання камерної музики, у складі квартету та тріо вона брала участь в різноманітних проєктах в Україні та за кордоном.

З 2017 року Ірина обіймає посаду концертмейстера групи віолончелей Академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» Львівської національної філармонії.

 

АННА ІВАНЮШЕНКО, клавесин

Випускниця Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка (клас доц. Качевої О. Ф. та проф. Крушельницької М.Т.). Як клавесиністка вдосконалювала свої знання у проф. Шабалтіної С.М. (м. Київ), М.Топоровського (Польща), К. Стембріджа (Італія).

Лауреатка 1 премії Міжнародного конкурсу клавесиністів ім. В.Ландовської (м. Барі, Італія). Старший викладач кафедри спеціального фортепіано ЛНМА ім. М. В. Лисенка. Провадить курси “Історія фортепіанного мистецтва”, “Практика basso continuo” та факультатив з класу клавесину. Від 2014 р. художній керівник Оркестру барокової капели ЛНМА.

Як піаністка, клавесиністка та керівник оркестру є учасницею Фестивалю Давньої Музики у Львові, Міжнародного фестивалю «Віртуози», «Контрасти», «LvivMozArt», Bach-fest (м.Суми) та ін.

Виступала в Україні, Польщі, Швейцарії, Японії.

Найближчі події
2022
23
січ.
неділя
15:00-16:00 | 100-300 грн
Дзеркальна зала на 15 рядів
Обрати деньКупити квиток
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців
11 вересень 2017
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців