Музичний салон

Італійський вечір

концерт
Італійський вечір
концерт
60 хвилин.

Італійський віртуоз Сімоне Онніс у Львові на сцені Дзеркальної зали!
У виконанні відомого гітариста прозвучать шедеври італійського оперного мистецтва у перекладі для гітари. Запрошуємо на концерт виняткової віртуозності та чуттєвості італійської музики.

«Я можу з упевненістю сказати, що Сімоне Онніс є одним з найщасливіших гітаристів у світі. Великий знавець свого інструменту, невтомний учитель, а також інтерпретатор великої глибини. У своєму житті я рідко зустрічав таких музикантів, як він, і, враховуючи мою довгу кар’єру, це не коментар, який слід сприймати легковажно», – Аліріо Діас

Сімоне Онніс – гітара (Італія)

За підтримки Інституту італійської культури

Програма:
ФРАНЦИСКО ТАРРЕГА (1852 – 1909)
Фантазія на мотиви опери «Травіати» Дж. Верді
Тема та варіації Венеціанського карнавалу
“Gran Jota de Concierto”

ЙОГАН КАСПАР МЕРТЦ (1806 – 1856)
Fantaesie Hongroise №1, тв. 65

МАУРО ДЖУЛІАНІ (1781 – 1829)
«Россініана» №1:
Вступ
«Сидить біля підніжжя верби»
«Languir per una bella»
«На волю долі»
«Любий, любий, я говорю з тобою у твоїх грудях»
«Дорогий, ця душа для тебе»

Лібрето вистави
Про виставу

Сімоне Онніс
Його зараховують до числа спадкоємців школи венесуельського маестро Аліріо Діаса, з яким він з раннього дитинства займався своїми найважливішими музичними навчаннями в Римі, згодом став його асистентом на міжнародних курсах високої спеціалізації на гітарі та партнером у численних концертах у дуеті. Він відвідував майстер-класи у всесвітньо відомих музикантів, серед яких: Мануель Барруеко, Девід Рассел, Джон Дуарте, Роланд Даєнс, Лео Брауер, Джуліан Брім, Абель Карлеваро.
У Швейцарії він удосконалив свою виконавську практику епохи Відродження та бароко з лютністом Гопкінсоном Смітом (Базель) і з клавесиністкою Крістіан Жаккотт (Женева). Він також вивчав композицію у маестро Азіо Коргі.
Сімоне Онніс вважається одним із «італійських ексцеленцій» у світі «з артистичною індивідуальністю, яка ставить його за межі будь-якої схеми та робить його суворим музикантом, але не звертає уваги на умовності», і з цієї причини його часто запрошують представляти Італію, виступаючи в залах і в найпрестижніших театрах, включаючи Rudolfinum (Прага), Stedelijk Museum (Амстердам), Stadttheater (Базель), Вольфсбурзький замок, актовий зал – AUB American University of Beirut (Ліван), Мінський національний театр (Білорусь), Австрійський хоспіс (Єрусалим), The Sheung Wan Civic Center (Гонконг). У 2010 році відбувся його дебют в престижному Карнегі Холі в Нью-Йорку. Він співпрацював з численними симфонічними оркестрами та камерними групами, включаючи Симфонічний оркестр Вебера, Штутгартський камерний оркестр, Струнний квартет Міланської Скали та з такими видатними артистами, як Аліріо Діас, Анджело Ромеро, Джузеппе Анедда, Шарбель Руна, Паола Гассман. Протягом двадцяти п’яти років він створив стабільний дует з гітаристом Луїджі Пудду (Duo Gioachino Rossini).
Преса завжди нагороджувала Симонe Онніс улесливою критикою, зокрема: «Пані та панове, ось геній!» (Події – США), «Зірка гітари серед хмарочосів Шанхаю» (Shanghai Daily – Китай), «Один із найвидатніших музикантів, яких коли-небудь приймав Ізраїль» (Ашамс – Ізраїль), на відміну від багатьох, він володіє фундаментальним даром: він досягає всіх і, незважаючи на його сольну харизму за своїм інструментом, це ніби його особистість зникла, незважаючи на те, що він, як головний герой вечора, був на центрі сцени »(Keiler Nachrichten – Німеччина).
Він провів численні майстер-класи в університетах, консерваторіях, у тому числі: Сирії (Дамаський високий музичний інститут), Ізраїлю (Консерваторія Beit al Musica), Лівану (Lebanon Conservatoire National Superieur de Musique of Beirut та в AUT – Американському технологічному університеті Біблоса). ) і знову в Пекіні, Гонконзі, Шанхаї, Сінгапурі, Бангкоку, Афінах, Лісабоні, Відні, Варшаві, Будапешті, Стокгольмі, Парижі, Лондоні.
Він є автором нових творів для гітари найавторитетніших сучасних італійських композиторів, серед яких Джакомо Манцоні, Азіо Коргі, Адріано Гварнієрі. Ці твори сприяли збагаченню репертуару сучасної музики для гітари новими і важливими творами.
Він є художнім керівником Міжнародного гітарного фестивалю Аліріо Діаса та Міжнародного гітарного фестивалю Мауро Джуліані.
Він грає на гітарі італійського лютіста Michele Greci і як RC Artist він є послом струнних RC STRINGS з Валенсії по всьому світу.

Найближчі події
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців