Музичний салон

МС/Концерт FRANCE LYRIQUE

Концерт FRANCE LYRIQUE
концерт
60 Хвилин.

У концерті

прозвучать твори Клода Дебюссі, Моріса Равеля, Франсіса Пуленка

у виконанні:

Ольги Пасічниксопрано (Україна -Польща)

Наталії Пасічникфортепіано (Україна-Швеція) 

 

 

Лібрето вистави

FRANCE LYRIQUE
У концерті – твори Клода Дебюссі, Моріса Равеля та Франсіса Пуленка

У виконанні:

ОЛЬГА ПАСІЧНИК – сопрано
НАТАЛІЯ ПАСІЧНИК – фортепіано

Програма:
C. Debussy, Mélodies de jeunesse:
Romance (P. Bourget)
Beau soir (P. Bourget)
Fleur de bles (A. Girod)
Regret (P. Bourget)
Rondel chinois (автор невідомий)

M. Ravel, Cinq mélodies populaires grecques (цикл)
1. Chanson de la mariée
2. Là-bas, vers l’église
3. Quel Galant m’est comparable
4. Chanson des cueilleuses de lentisques
5. Tout gai!

H. Duparc
Au pays où se fait la guerre (Th. Gautier)
Extase (J. Lahor)
Le manoir de Rosemonde (R. de Bonières)
Chanson triste (J. Lahor)

F. Poulenc, La courte paille (cykl – sł. Maurice Carême)
1. Le sommeil
2. Quelle aventure! (La Puce et l’Éléphant)
3. La Reine de coeur (Vitres de lune)
4. Ba, be, bi, bo, bu
5. Les Anges musiciens
6. Le Carafon (La Carafe et le Carafon)
7. Lune d’Avril

Про виставу

Ольга ПАСІЧНИК — українська оперна та концертно-камерна співачка, солістка Варшавської камерної опери. 

Народилась в сім’ї науковців у м. Рівне. Закінчила Київську консерваторію у класі Євгенії Мірошніченко, виконавчу аспірантуру при Музичній академії ім. Ф. Шопена у Варшаві. В 1992 році дебютувала на сцені Варшавської камерної опери, а чотири роки пізніше на сцені Театру на Єлисейських Полях (Theatre des Champs Elysees) у Парижі, в ролі Паміни (Моцарт, Чарівна флейта). З цього часу почалась її справжня міжнародна кар’єра. В репертуарі співачки понад 40 оперних партій, в яких з успіхом виступала на сценах найвідоміших оперних театрів світу, серед яких Theatre des Champs Elysees, Opera Garnier, Opera Bastille (Париж), Théâtre Royal de la Monnaie (Брюссель), Teatro Real (Мадрид), Bayerische Staatsoper (Мюнхен), Komische Oper Berlin, Theater an der Wien (Відень), Grand Théâtre de Geneve (Женева), Фламандська опера (Бельгія), Національні опери в Гельсінкі і Варшаві. Концертує з камерним, ораторійним та симфонічним репертуаром у залах такого рівня як Salle Pleyel (Париж), Concertgebouw (Амстердам), Palais des Beaux-Arts (Брюссель), Auditorio Nacional de Música (Мадрид), Berliner Konzerthaus, Wiener Konzerthaus, Мюнхенська філармонія, Лінкольн-центр (Нью-Йорк), Boston Symphony Hall, Santory Hall (Токіо) та ін. під управлінням таких диригентів як Франс Брюген, Шарль Дютуа, Жан-Клод Касадесус, Пол Мак Кріш, Рене Якобс, Рой Гудман, Хайнц Холігер, Філіп Херевеге, Жан-Клод Мальгуар, Марк Мінковський, Пітер Нойман, Казуші Оно, Кшиштоф Пендерецький, Тревор Піннок, Марчелло Віотті, Массімо Дзанетті.

Ольга Пасічник є лауреатом міжнародних конкурсів в Хертогенбош (Нідерланди), імені Королеви Єлизавети в Брюсселі (Бельгія), а також Мірьям Хелін в Гельсінкі (Фінляндія). Два рази була номінована Міжнародним журналом “Opernwelt” на Приз за кращу роль сезону (2005 і 2010 рр.), лауреат нагороди Мюнхенського оперного фестивалю (2006), Паспорту польського журналу «Політика» (1997), двічі лауреат фонографічного призу “Фридерик”, нагороди “Орфей” (“Варшавська осінь”, 1999), нагороджена польським Золотим хрестом “За заслуги” (2001), Орденом Заслуг перед Республікою Польща (2012) та ін.

В її творчому доробку понад 50 компакт-дисків та DVD, які записані для таких фонографічних фірм як Naxos, Opus 111, Harmonia Mundi, DHM (Sony Music) та ін.

Наталя ПАСІЧНИК, піаністка.

Українсько-шведська піаністка, засновник і директор Українського Інституту у Швеції.

Перші професійні кроки Наталї почалися у музичній школі-інтернаті ім. С. Крушельницької у Львові, вона продовжувала навчання у Львівській Національній Музичній Академії ім. М. Лисенка, удосконалювала майстерність гри на фортепіано у Музичній академій ім. Фредеріка Шопена у Варшаві, та у Шведській Королівській Музичній Академії в Стокгольмі.

Наталія Пасічник веде активну концертну діяльність в Європі, США та Японії, виступала у відомих концертних залах світу, таких як: Suntory hall (Токіо), Berwaldhallen (Стокгольм), Konserthuset (Стокгольм), de Singel (Антверпен), Auditori Winthertur (Барселона), Laeiszhalle (Гамбург), Filharmonia Narodowa (Варшава), Teatro Colon (Буенос-Айрес), та у великих концертних залах Польщі.

Брала участь у фестивалях: фестиваль Бетховена і фестиваль Моцарта, La Folle Journée de Varsovie, Gdansk Piano Autumn (Польща), Schubertiada (Іспанія), Палаци Санкт-Петербурга (Росія). Наталія співпрацювала з Симфонічним оркестром Шведського радіо, Mozarteum (Німеччина), Orchestre d’Auvergne (Франція), філармонічними оркестрами Кракова, Вроцлава, Гданська і Познані (Польща), Norrlandsoperan (Швеція), виступала під керівництвом таких диригентів: Крістофер Хогвуд, Євген Свєтланов, Ар’є ван Бек, Яцек Каспшик, Марек Мос, Б. Томмі Андерссон, Роберт Стеглі.

Наталія лауреат П’ятого Північного конкурсу піаністів у Нюборзі (Данія, 1998), і Світового Конкурсу Фортепіано в Цинциннаті (США, 1999), Міжнародного Конкурсу Умберто Мікелі (Мілан, 2001).

Наталія Пасічник є також засновником і директором Українського Інституту у Швеції, який розпочав свою діяльність у Стокгольмі (Швеція), у серпні 2014 року.

Наталя Пасічник здійснила багато записів для телебачення та радіо (Шведське ТБ1,TV4 Радіо P2, ВВС Radio 3, Бельгійське та Іспанське Радіо, Польське Радіо та ТБ), а також записала компакт-диски для таких відомих фірм звукозапису як NAXOS, OPUS 111, Pro Musica Camerata, Musicon. Наталя є палким дипломатом промоції української музики в світі. Її диск “Consolation” (2016), здійснений для однієї з найбільш престижних фірм Європи BIS Record з українською музикою, дістав виключно найвищі оцінки в рецензіях найбільших професійних журналів світу та став подією року в німецькому журналі Mittelbayerische.

Наталя займається також педагогічною діяльністю. Вона викладала в Королівській Академії Музики та Біркаґорден Вища Школа у Стокгольмі. Її учні є лауреатами міжнародних конкурсів.

Наталя є засновником і артистичним директором музичного фестивалю у Швеції, “Переосмислюючи Європу”. У 2017 році Наталія була нагороджена престижною премією культури міста Стокгольм за її внесок у культурне життя міста.

 

Найближчі події
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців
11 вересень 2017
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців