Музичний салон

Чайковський. Камерна музика

концерт
Чайковський. Камерна музика
концерт
60 Хвилин.

Чайковський – унікальний композитор, який ще за життя став легендою мистецького життя Європи. ХІХ століття було часом розквіту естетики Романтизму, яке захопило не лише європейські країни. І попри плинність часу, творчість Петра Чайковського захоплює особливою чуттєвістю та мелодичністю до сьогодні. Композитору притаманний дар симфонічного мислення навіть у камерних формах.

В музичному салоні Дзеркальної зали прозвучить Тріо «Пам‘яті великого художника» для фортепіано, скрипки та віолончелі, присвячене сучаснику композитора, піаністові Миколі Рубінштейну.

Солісти вечора – відомі львівські музиканти, які успішно концертують та представляють свій ансамбль на міжнародних конкурсах та європейських концертних майданчиках:

Ігор Муравйов (скрипка), Оксана Литвиненко (віолончель) та Максим Сасько (фортепіано).

Програма:

П.Чайковський. Тріо «Пам‘яті великого художника» (Piano Trio (a-moll), Op. 50),(1882)

Лібрето вистави
Про виставу

У програмі концерту:

П. І. Чайковський – Тріо «Пам’яті великого художника» для фортепіано, скрипки та віолончелі ля мінор, Ор. 50 у двох чатинах:
Pezzo elegiaco (Moderato assai – Allegro giusto)
Tema con variazioni: Andante con moto – Variazione finale e coda

Інформація про солістів:

Ігор Муравйов — скрипаль, диригент.
Лауреат міжнародних конкурсів. Навчався в ЛНМА в класі професора В. Заранського, в якого далі продовжує навчання як творчий аспірант. Паралельно Ігор здобув ступінь Магістра за спеціальністю «Оперно-симфонічне диригування» в класі Народного Артиста України, професора І. Юзюка.
Ігор Муравйов є учасником таких фестивалів: «Muzyka w starym Krakowie», «Jan Paweł II», «Стравінський та Україна» та багато інших. Виступає з багатьма оркестрами та диригентами України та Європи. В репертуарі Ігоря Муравйова є найвідоміші концерти скрипкового репертуару: Бетховена, Чайковського, Сібеліуса, Брамса, Мендельсона, Моцарта, Баха, Шостаковича та багато інших. Також Ігор Муравйов є першим виконавцем творів українських композиторів.

Максим Сасько – піаніст, дипломант VI Міжнародного конкурсу піаністів імені С. Рахманінова (2008).
Закінчив Рівненську дитячу музичну школу № 2, Рівненське державне музичне училище (клас Лілії Духовної, 2012), а згодом Львівську національну музичну академію імені Миколи Лисенка (клас Йожефа Ерміня).
Наразі живе у Львові та працює у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької. Виступає як в Україні, так і за кордоном.

Оксана Литвиненко – віолончель. Народилась у Львові. Закінчила Львівську середню спеціалізовану музичну школу-інтернат ім. Соломії Крушельницької у класі викладача Людмили Комар. Впродовж 2010-2015 рр. навчалась у Львівській національній музичній академії ім. Миколи Лисенка у класі професора Юрія Ланюка, а з 2015 року продовжила навчання в асистентурі-стажування (творчий керівник проф. Юрій Ланюк).
Під час навчання брала участь у різноманітних міжнародних, регіональних конкурсах та музичних фестивалях. Неодноразово виступала як солістка у супроводі симфонічного оркестру, а також з сольними програмами. Лауреат Міжнародного конкурсу молодих виконавців «XXI Century Art» (Київ, 2012) та всеукраїнського конкурсу віолончелістів (Львів, 2016 р.)
Зараз Оксана викладає в ЛНМА ім.М.Лисенка на кафедрі струнно-смичкових інструментів по спеціальності- віолончель.

Найближчі події
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців