Музичний салон

Брукнер. Камерна музика

концерт
Брукнер. Камерна музика
концерт
60 Хвилин.

Чуттєва мелодика, драматична напруга та блискуча віртуозна гра – запрошуємо на концерт романтичної музики ХІХ століття.

У виконанні талановитих українських музикантів, струнного квінтету INSO-Lviv, звучатиме музика австрійського композитора Антона Брукнера.

Ім’я композитора відоме світові насамперед як видатного симфоніста, а за життя Брукнер набув великої слави як органіст. Сам композитор черпав натхнення в свого музичного кумира, німецького композитора-реформатора Ріхарда Вагнера.

У програмі концерту звучатимуть камерні твори композитора, зокрема відомий Струнний квінтет.

Солісти концерту – квінтет оркестру INSO-Lviv у складі:
Євген Крук – концертмейстер оркестру, перша скрипка
Олена Кравець – скрипка
Максим Семенюк – альт
Андрій Данилів – альт
Олена Гуменюк – віолончель

Програма:
Антон Брукнер
Струнний квінтет Фа мажор, WAB 112, у 4-х частинах (1879)
Інтермеццо для струнного квінтету

Лібрето вистави
Про виставу

Струнний квінтет оркестру INSO-Lviv:

Євген Крук, скрипка

Євген Крук народився 26 травня 1980 року у м. Хмельницький в сім’ї музикантів-педагогів.

Навчався в музичній школі. У 1994 році став дипломантом Всеукраїнської програми «Нові імена України».

В 1995 р. вступає до ЛССМШІ ім. С. Крушельницької. В 1997 р. став лауреатом Конкурсу молодих скрипалів М. Стріхаржа та отримав приз Вагнерівського товариства.

В 1999 р. вступає до Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка в клас проф. Орести Когут.

З 2000 року проходить практику та співпрацює з оркестром «Europa Philharmonie» в м. Магдебург (Німеччина).

З 2002 по 2010 рр. працював концертмейстером оркестру «K&K Philharmoniker’» Українсько-австрійської музичної агенції Da Capo. У цей період виступає в найкращих та найвідоміших залах, таких як Берлінська філармонія, Гевандхауз Ляйпціг, Музікферрайн Відень, Альте опера Франкфурт, КонцертХауз Стокгольм, не тільки як перша скрипка оркестру, але й як соліст.

Співпрацює з багатьма відомими диригентами та оркестрами (Національний оркестр Одеської філармонії, Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова», оркестр Львівської національної опери та інші.)

З 2010 року працює концертмейстером оркестру «INSO-Львів».

Олена Кравець, скрипка

Олена народилась у Кам’янці-Подільському. Музичну освіту вона здобула в Хмельницькому музичному училищі в класі Валентини Щур та Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка (клас Народної артистки України, професора Лідії Шутко), яку закінчила в 2019 році, отримавши диплом магістра з відзнакою.

Олена була учасницею багатьох музичних фестивалів та проєктів в Україні та закордоном. В 2016 році вона здобула стипендію Байройтського фестивалю. Активно гастролювала в складі різноманітних європейських молодіжних оркестрів та брала участь у численних майстер-класах, зокрема з Генріком Хохшильдом, Веселіном Парашкевовим, Дорою Брачковою, Гансом Пітером Хофманном, тощо.

З 2019 року є артисткою Академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» Львівської національної філармонії, у складі якого брала участь в міжнародних фестивалях, серед яких, Міжнародний фестиваль музичного мистецтва «Віртуози», Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти», Міжнародний фестиваль «LvivMozArt», концертних турах в Польщі, Нідерландах, Швейцарії, Німеччині.

Максим Семенюк, альт

Максим народився у Львові. Початкову музичну освіту отримав в Львівській середній спеціальній музичній школі-інтернаті ім. С Крушельницької, яку закінчив у 1998 році. Після закінчення у 2000 році Львівського державного музичного училища ім. С. Людкевича, поступив у Львівську державну музичну академію ім. М. В. Лисенка (клас професора Леонтія Оленича), яку закінчив у 2005 році, здобувши ступінь магістратура.

Свою професійну діяльність Максим розпочав в оркестрі Національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької, згодом продовживши свій професійний розвиток в театрально-оперному репертуарі в якості артиста оркестру Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької, де пропрацював два сезони.

Максим має великий досвід виконання камерної музики як учасник музичних проєктів, переважно, квартетів, в Україні та за кордоном, зокрема, в Нідерландах.

З 2011 року працює артистом Академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» Львівської філармонії, яка в 2018 році отримала статус національної. У складі оркестру Максим брав участь в численних міжнародних фестивалях, серед яких, Міжнародний фестиваль музичного мистецтва «Віртуози», Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти»,

Міжнародний фестиваль «LvivMozArt», Leopolis Jazz Fest, Altmark Festspiele в Німеччині, концертних турах в Польщі, Нідерландах, Швейцарії, Німеччині, Австрії, Швеції, Єгипті, а також в концертах та майстер-класах від провідних альтистів європейських оркестрів, зокрема, Ларса Андерса Томтера, Олександра Земцова, Андрія Війтовича.

Андрій Данилів,  альт

Олена Гуменюк , віолончель

Вихованиця школи ім. Соломії Крушельницької. Навчалась в ЛНМА ім. М. В. Лисенка в класі професора Харитини Колесси. Брала участь в численних фестивалях в Україні та закордоном, у складі камерних ансамблів та як артистка оркестру. Концертмейстер групи віолончелей оркестру “INSO-Львів”.

Найближчі події
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців