Aktualności

Zawsze bądź pierwszymi, którzy wiedzą o wydarzeniach w naszej operze

Віоліна Петриченко презентувала твори В.Барвінського

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Особливий концерт відбувся сьогодні, 26 листопада 2017 року, у Дзеркальній залі Львівського національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької.
Прекрасна піаністка Віоліна Петриченко – лауреат міжнародних конкурсів презентувала свій новий компакт-диск, в який увішла програма з творів Василя Барвінського. Українка мешкає в м.Кельн (Німеччина), є доцентом Кельнської музичної академії з класу фортепіано. Багато і з великим успіхом концертує в Голландії, Німеччині, Франції, Австрії, Іспанії, Чехії. Велику частину своїх концертів вона виконує як камерний музикант і акомпаніатор. У 2011 р. разом із саксофоністкою Кірстін Нідерштрассер вона заснувала дует Кіоль. Крім того, додатково займається історичними клавішними інструментами.
Як патріотка своєї Батьківщини, вона пропагує українську музику, зокрема Віктора Косенка і Василя Барвінського.
________________
Василь Барвінський (1888 – 1963)- український композитор, піаніст, диригент, музичний критик, організатор музичного життя у Львові та інших містах Західної України. Визначний представник української музичної культури ХХ століття, він написав сотні талановитих творів, частина яких була знищена за радянської влади. У його музичній спадщині – симфонічні твори «Українська рапсодія» та «Увертюра-поема»; вокально-симфонічні твори «Українське весілля», «Заповіт», «В перші роковини»; твори для фортепіано, для скрипки і фортепіано, для віолончелі й фортепіано, для голосу й фортепіано, для хору а капела і багато інших.
Багато років за часів радянської влади твори Василя Барвінського замовчувалися, не виконувалися. Зараз зросла цікавість до його талановитої спадщини. І не тільки в Україні. Велику роль у цьому відіграють українські музиканти – ті, що гастролюють за кордоном, і ті, що проживають за кордоном і виступають у своїй чи в інших країнах.
До таких популяризаторів творчості В.Барвінського і належить піаністка Віоліна Петриченко, яка виконала надзвичайно складну програму з творів Василя Барвінського. По завершені концерту відбулась автограф-сесія.

Представництво компанії «C. Bechstein» в Україні передало Львівській Опері у безкоштовне користування на рік салонний рояль ” W.Hoffmann”, який з максимальним акустичним забарвленням та яскравістю передав слухачам неперевершену програму концерту!

    Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celach informacyjnych. Możesz przeczytać więcej na stronie polityki prywatności.