Aktualności

Zawsze bądź pierwszymi, którzy wiedzą o wydarzeniach w naszej operze

Виставка скульптур „Натхненні Пінзелем” у Львівській Опері

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

   Вони розміщені у центральному фойє і частково ілюструють творчий рівень та мистецькі пошуки львівських майстрів різця.Причина появи такої експозиції в театрі – особлива. Художників(експозиція їх творів знаходиться на першому поверсі) та скульпторів сколихнула на творчість постать геніального Майстра ХУІІІ століття, який творив у Галичині, зокрема, у Львові, Іоана Георга Пінзеля.
Відкривач творчості цього митця – мистецтвознавець Борис Возницький – назвав його „другим після Мікеладжело”.
У Львові на початку вулиці Личаківської є музей Пінзеля. Однак багато хто не знає про його діяльність. Привернути увагу до цієї постаті – завдання конкурсу скульптур „Натхненні Пінзелем”. Найкраща з них буде виготовлена у більшому розмірі й встановлена у Львові. А перед цим відбудеться обговорення в соцмережах. Організатори конкурсу (а це Артгалерея Івони Лобан) закликають оглянути виставку у нашому театрі й подати свої пропозиції.
Запрошуємо розширити свої знання про геніального львівського скульптора Iоана Георга Пінзеля й емоційно наснажитися на виставці робіт львівських митців – шанувальників творчості Майстра.

    Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celach informacyjnych. Możesz przeczytać więcej na stronie polityki prywatności.