Aktualności

Zawsze bądź pierwszymi, którzy wiedzą o wydarzeniach w naszej operze

Виставка молодої художниці Львівської національної опери Христини Козак

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

28 лютого 2019 року у надзвичайно сердечній атмосфері відкрилася виставка молодої художниці Львівської національної опери Христини Козак. Її твори – це костюми до спектаклів, які так захоплюють глядачів креативністю і довершеністю. Хто бажає переконатися, запрошуємо на опери „Наталка Полтавка” М.Лисенка, „Дон Паскуале” Г.Доніцетті, „Служниця-пані”Д.Перґолезі, на балет „Корсар”. У них костюми створені за ескізами Христини. А в інших виставах вона – чудовий майстер оздоблення сценічного одягу.
На виставкову діяльність художницю благословив корифей сценографіїї Театру народний художник України Михайло Риндзак. Сьогодні він радіє кожній виставці колеги зі свого цеху. Ось ця – вже третя в Україні. А ще була й за кордоном – у вимогливій Барселоні.
На фоні експозиції, яка розмістилася в фойє Львівської обласної філармонії, прозвучав чудовий концерт із арій, дуетів та ансамблів у виконанні провідних солістів Львівської національної опери Наталії Курильців, Анни Носової, Олега Ланового, Дмитра Кокотка, Ігоря Міхневича (концертмейстер – Мар’яна Самотос). Христину Козак і артистів вітала з гарною подією у переддень весни режисер-постановник Театру Галина Воловецька.
Успіхів тобі, Христинко, – для слави нашого Театру.

    Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celach informacyjnych. Możesz przeczytać więcej na stronie polityki prywatności.