Aktualności

Zawsze bądź pierwszymi, którzy wiedzą o wydarzeniach w naszej operze

Вконяємось великій Соломії. Гордимося. Дякуємо.

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

   Сьогодні день пам’яті Соломії Крушельницької. 
Згадуються різні моменти з її життя. Зараз, коли ми під враженнями виступів на ХVІІ міжнародному фестивалі оперного мистецтва імені Соломії Крушельницької наших колег із Одеської Національної Опери, скажемо про гастролі нашої примадонни (у складі італійської трупи) в Одесі – з липня 1896 р. до березня 1897 р. Мала тоді неповні 25 років і 10 партій у репертуарі. Львівська газета „Діло”, переглянувши рецензії з одеської преси, подала їх на своїх сторінках.
   „Соломія Крушельницька, що гостить тепер в Одесі, має від тамтешньої критики вельми прихильні і вповні заслужені оцінки своїх виступів”.
   „Соломія Крушельницька в партії Рахілі заясніла своїм визначним талантом…показалася справдішньою драматичною співачкою з огнем, електризуючим і одушевляючим слухачів… гра панни Крушельницької свідчила про те, що у талановитої артистки сценічні здібності не уступають її визначним голосовим успіхам”.
   Ставимо три крапки, бо похвал багато. Гордимося. Дякуємо. Йдемо помолитися і покласти квіти на її могилу.