Aktualności

Zawsze bądź pierwszymi, którzy wiedzą o wydarzeniach w naszej operze

Вітаємо генерального директора-художнього керівника театру Василя Вовкуна з отриманням Подяки від Міністра культури та інформаційної політики України

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Чудові новини з Києва!
 
27 вересня генеральний директор-художній керівник Львівської національної опери Василь Вовкун  особисто від Міністра Олександра Ткаченка отримав Подяку Міністра культури та інформаційної політики України за вагомий особистий внесок у розвиток української культури та театрального мистецтва, плідну працю і високий професіоналізм.
 

 
 
Нагородження подяками відбулося сьогодні, 27 вересня, у будівлі Національної опери України у Києві на зустрічі керівників підприємств, що належать до сфери управління Міністерство культури та інформаційної політики України. Метою зустрічі було обговорення стратегічного розвитку сфери культури, зокрема, театральної справи в Україні. 
 
 Програма розвитку Львівської національної опери «Український прорив», яка була розроблена та запропонована Василем Вовкуном, та якою керується колектив театру, неодноразово отримувала визнання як провідна стратегія очолення й розвитку оперного театру в Україні, а заслуги колективу театру відзначалися високими держаними нагородами та грамотами.