Aktualności

Zawsze bądź pierwszymi, którzy wiedzą o wydarzeniach w naszej operze

В новому Музеї модернізму присвячена окрема зала творчості Євгена Лисика

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Довгоочікувана для Львова подія!
Сьогодні відбулося відкриття Музею модернізму, у 7-ми залах якого експонують роботи львівських митців ХХ-ХХІ століття.
🎨 Окрема зала нового музею присвячена виключно творчості Євгена Лисика (1930-1991) – унікального українського художника та сценографа, що у 60-90-их рр. минулого століття був головим художником-постановником Львівської опери.
У музеї представлені як і художні роботи митця, так і ескізи до декорацій вистав Львівського театру опери та балету 1960-70 рр.
 Оголені крайнощі реального світу, бунт інтелектуала проти нав‘язаного соцреалізму та втілення власного світоглядного концепту – яскраво втілені у невеликому спектрі полотен митця. Тут представлені художні роботи «Ведмідь у клітці», «Мати з дитиною», «Сліпий рибалка», «Блазень», «Король-горбань», «Самотні жінки серед міста», а також ескізи до сценографії балету «Тіль Уленшпігель» Є. Глебова, «Війна і мир» С. Прокоф‘єва, макет та ескіз інтермедійної завіси до балету «Спартак» А. Хачатуряна.

Музей модернізму – постійнодіюча нова експозиційна зала.

Львівська національна галерея мистецтв імені Б.Г. Возницького, функціонує у будівлі за Палацом мистецтв, за адресою Коперника 15.

Відкриття музею відвідали генеральний директор-художній керівник театру Василь Вовкун, головний художник Тадей Риндзак (учень Євгена Лисика), працівники та артисти Львівської національної опери.
Запрошуємо відвідати музей та познайомитися з роботами Євгена Лисика, які до цього часу – за 30 років після смерті митця – можна було побачити лише на сцені Львівської нацоінальної опери, а також на короткочасних персональних виставках.

    Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celach informacyjnych. Możesz przeczytać więcej na stronie polityki prywatności.