Aktualności

Zawsze bądź pierwszymi, którzy wiedzą o wydarzeniach w naszej operze

Уряд продовжив карантин до 11 травня 2020 року

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński i Amerykański Angielski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Шановні глядачі,

Згідно з рішенням Кабінету Міністрів України про продовження карантину до 11 травня 2020 року, вистави, що мали відбутись у цей період – будуть перенесені.

Детальний розклад перенесених вистав буде оприлюднений після закінчення карантину. Придбані квитки на вистави, що перенесені, залишаються дійсними з обраними місцями і не потребують заміни!

За бажанням, Ви зможете повернути кошти за придбані у касі квитки – саме у касі театру після завершення карантину.

Щодо повернення коштів за квитки, придбаних онлайн – через сайт театру, пишіть на електронну адресу help@mticket.com.ua або телефонуйте на гарячу лінію – 0800 305-025. Online-система продажу квитків працює у звичному режимі.

Якщо у Вас виникли запитання, просимо звертатися за телефонами (щодня, 11:00 – 17:00):

+38 (068) 168-70-96,

+38 (063) 598-82-43

Незважаючи на те, що показ вистав у Львівській Національній Опері призупинено, ми прагнемо надати можливість нашим глядачам переглядати улюблені вистави вдома онлайн. Щоп’ятниці, суботи та неділі вистави з репертуару театру транслюватимуться на YouTube каналі Львівської Національної Опери: https://www.youtube.com/user/OperaLviv/videos

З розкладом трансляцій, Ви можете ознайомитися на сайті театру:

https://opera.lviv.ua/onlajn-translyatsiyi-ukrayinskyh-oper-z-repertuaru-lvivskoyi-natsionalnoyi-opery/  

Львівська Національна Опера:

Відчуй симфонію життя!

    Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celach informacyjnych. Możesz przeczytać więcej na stronie polityki prywatności.