Opera

  • Dyrekcja
  • Artystyczne przywództwo
  • Opera
  • Balet
  • Chór
  • Orkiestra
  • Scene of techniques production
  • Coryphaeuses
  • Zaproszeni artyści
  • Zarządzanie zespołem operowym
    Mykola Baranovsky
    Dyrektor części reżyserskiej
    Taras Riznjak
    Szef zespołu operowego
    Soprany
    Olesia Bubeła

    laureat międzynarodowych konkursów
    Alina Didenko

    laureat wszechukraińskiego konkursu
    Lubow Kaczala

    аrtystka ludowa Ukrainy
    Weronika Kolomiszczewa

    laureat międzynarodowego konkursu
    Anastasija Kornutiak

    laureat międzynarodowych konkursów
    Ludmyła Korsun (Ostasz)

    zasłużona artystka Ukrainy
    Daria Łitovchenko

    laureat międzynarodowych konkursów
    Mariana Mazur

    laureatка międzynarodowych konkursów
    Switłana Mamczur

    аrtystka ludowa Ukrainy
    Hanna Nosowa

    laureatка międzynarodowych konkursów
    Tetiana Ołenycz

    laureatка międzynarodowego konkursu
    Natalija Romaniuk

    zasłużona artystka Ukrainy
    Ludmyła Sawczuk

    аrtystka ludowa Ukrainy
    Marianna Tsvietinska

    laureatка międzynarodowych konkursów
    Mezzo-soprano
    Tetiana Wachnowska

    zasłużone artystka Ukrainy
    Natalija Wełyczko

    zasłużona artystka Ukraina
    Jana Wojtiuk

    zasłużona artystka Ukrainy
    Natalija Dacko

    аrtystka ludowa Ukrainy
    Lilija Nikitczuk

    laureat wszechukraińskiego konkursu
    Marfa Szumkowa

    dyplom międzynarodowego konkursu
    Tenory
    Roman Kovalchuk

    zasłużone artysta Ukrainy
    Roman Korencwit

    laureat międzynarodowego konkursu
    Оłeh Łanovyj

    laureat międzynarodowego konkursu
    Oleh Lykhach

    аrtysta ludowy Ukrainy
    Mykhajlo Malafij

    laureat międzynarodowych konkursów
    Oleh Sadetsky

    zasłużone artysta Ukrainy
    Wasyl Sadovskyj

    laureat wszechukraińskiego konkursu
    Roman Trochymuk

    zasłużone artysta Ukrainy
    Ihor Shevchuk

    laureat międzynarodowych konkursów
    Barytony
    Andriy Benuyk

    laureat międzynarodowych konkursów
    Vitalij Zagorbenskyj

    laureat międzynarodowego konkursu
    Dmytro Kalmyshyn

    laureat międzynarodowych konkursów
    Mykola Kornutyak

    laureat międzynarodowych konkursów
    Petro Radejko

    laureat międzynarodowych konkursów
    Orest Sydir

    аrtysta ludowy Ukrainy
    Roman Strakhov

    laureat międzynarodowych konkursów
    Jurij Szewczuk

    laureat międzynarodowego konkursu
    Basy
    Taras BEREZHANSKYY

    laureat międzynarodowych konkursów
    Yuriy Tryceckyj

    zasłużone artysta Ukrainy
    Volodymyr Chibisov

    laureat międzynarodowego konkursu
    Wołodymyr Szynkarenko

    laureat międzynarodowych konkursów
    Reżyseria
    Hałyna Wołowecka
    Główny dyrektor
    zasłużony Działacz Sztuk Ukrainy
    Roman Walko
    Dyrektor
    Asystenty dyrektora
    Maryna Karkach
    Asystent reżysera
    Wiktoriya Shishova
    Asystent reżysera
    Аkompaniatorzy
    Evelina Dulaeva
    Akompaniator
    zasłużone artysta Ukrainy
    Oleksandra Mentsinska
    Аkompaniator
    Natalia Pawlowska
    Akompaniator
    Natalia Peleh
    Akompaniator
    zasłużona artystka Ukrainy
    Marianna Rusak
    Akompaniator
    laureatка międzynarodowych konkursów
    Maryana Samotos
    Akompaniator
    laureatка międzynarodowych konkursów