Музичний салон

HER VOICE RADIATED LOVE

Музичний салон
HER VOICE RADIATED LOVE
.

Concert
“HER VOICE RADIATED LOVE”
Participating students of National Artist of Ukraine Volodymyra Chaika (1928-2015)
And leading soloists of Lviv Philharmonic Society

Inscenizatorzy
Диригент-постановник
Libretto wystawy
O wystawie

Пам’ять і вдячність учнів Володимири Чайки

У повній мірі щоденно ця пам’ять і вдячність проявляється у вокалі солістів – учнів народної артистки України Володимири Чайки.
Вона була окрасою оперної сцени у Львові в 60-их – 80-их роках минулого століття. Чудові образи, які вона створила (Оксана в «Запорожці за Дунаєм» С.Гулака-Артемовського; Віолетта, Джільда в операх «Травіата» і «Ріголетто» Д.Верді; Лейла з «Шукачів перлів» Ж.Бізе та ін..) донині милують зір і слух старшого покоління глядачів.
З 1981 року Володимира Павлівна стала викладачем Львівської консерваторії ім.М.Лисенка. Десятки її учнів із успіхом виступають на оперних сценах України й зарубіжжя. Львівські ж вихованці професора Чайки запропонували пом’янути свого Педагога не лише молитвою і вдячною думкою, а й виставами.
1 квітня, в неділю, о 18-ій годині на сцені театру прозвучить опера «Дон Паскуале» Г.Доніцетті за участю провідних солістів, хору та симфонічного оркестру театру (диригент –Ірина Стасишин).
2 квітня, в понеділок, о 18-ій годині в дзеркальній залі театру відбудеться концерт «Її голос випромінював любов», в якому виступлять учні Володимири Чайки та солісти Львівської обласної філармонії.
Ці два музичні заходи Львівська Національна Опера присвячує світлій пам’яті чудової оперної співачки, хорошої людини, красивої жінки – народної артистки України Володимири Чайки.

Nadchodzące wydarzenia
wydrukuj*Teatr zastrzega sobie prawo do zmiany wykonawców
11 wrzesień 2017
wydrukuj*Teatr zastrzega sobie prawo do zmiany wykonawców