Salon muzyczny

FROM MOZART TO VERDI

Музичний салон
FROM MOZART TO VERDI
.

Концерт
ВІД МОЦАРТА ДО ВЕРДІ
У програмі – оперні арії та дуети
Софія Соловій – сопрано (Україна-Італія)
Микола Губчук – баритон (Україна)
Наталія Пелех – фортепіано

Libretto wystawy

Concert
FROM MOZART TO VERDI
Opera arias and duets
Sofiia Solovii – soprano (Ukraine, Italy)
Mykola Hubchuk – baritone (Ukraine)
Nataliia Pelekh – piano
Концерт
ВІД МОЦАРТА ДО ВЕРДІ
У програмі – оперні арії та дуети
Софія Соловій – сопрано (Україна-Італія)
Микола Губчук – баритон (Україна)
Наталія Пелех – фортепіано

1. Арія Графа з опери В.А.Моцарта „Весілля Фігаро”
2. Арія Фіорділіджі з опери В.А.Моцарта „Так чинять всі жінки”
3. Серенада Дон Жуана з опери В.А.Моцарта „Дон Жуан”
4. Дует Церліни і Дон Жуана з опери В.А.Моцарта „Дон Жуан”
5. Арія Анни з опери Г.Доніцетті „Анна Болена”
6. Арія Ріккардо з опери В.Белліні „Пуритани”
7. Сцена і арія Елізавети з опери Дж.Верді „Дон Карлос”
8. Арія Скіккі з опери Дж.Пуччіні „Джанні Скіккі”
9. Арія Анджеліки з опери Дж.Пуччіні „Сестра Анджеліка”
10. Дует Аїди і Амонасро з опери Дж.Верді „Аїда”

Софія Соловій

(сопрано) 

Народилась у Львові в родині музикантів, навчалася у Львівській середній спеціальній музичній школі ім. С. Крушельницької на фортепіанному та музикознавчому відділах.

Після закінчення школи навчалася в Музичній академії ім. М. Лисенка, де отримала дипломи спершу як музикознавець (у проф. Л. Кияновської) і як оперна співачка (проф. В. Чайка), продовжувала навчання в асистентурі-стажуванні (у проф. І. Кушплера).

З 2000 року мешкає в Італії, де вдосконалює вокальну майстерність спершу в Академії оперного мистецтва (Озімо), пізніше – на майстеркурсах з такими співаками та диригентами світової слави як Р. Кабаіванска, В. Маттеуцці, Дж. Джельметті, К. Дездері.

Лауреат 14 міжнародних вокальних конкурсів, серед яких «Дж. Б. Віотті» (Верчеллі, Італія), «С. Людкевич» (Торонто, Канада), «О. Дзіїно» (Рим, Італія) та інші.

Виступала на сценах оперних театрів Відня, Афін, Бергамо, Венеції, Ніцци, Неаполя, Риму, Любляни, Люксембургу, оперних фестивалів «Екс-ен-Прованс» (Франція), «Валле д’Ітрія» (Мартіна Франка, Італія), «Сферістеріо» (Мачерата, Італія), «Россіні у Вільдбаді» (Бад-Вільдбад, Німеччина), «Великодній Фестиваль Л. ван Бетовена» (Варшава, Польща), співпрацюючи з такими видатними особистостями як Дж. Джельметті, А. Дзедда, А. Кіаростамі та К. Пендерецкі. Здійснила гастрольні турне Швейцарією, Японією, Південною Кореєю, Чилі, в Об´єднаних Арабських Еміратах.

В творчому доробку співачки 8 аудіо та DVD компакт-дисків оперних постановок для таких фірм звукозапису як Naxos, Brilliant Classics, Dynamic.


Микола Губчук
(баритон)

Почав свій творчий шлях в Коломийській музичній школі по класу скрипки. Після відбулася доленосна зустріч з Миколою Скільським, заслуженим діячем мистецтв України, співпраця та Дружба з яким триває і до нині. Він зміг привити 15 річному юнакові любов до опери в Коломийському педагогічному училищі.
З 1999 по 2005 рік студент Львівської державної музичної академії ім. М. Лисенка, клас професора народного артиста України, Ігоря Кушплера.
В цей період дебютує на сцені Львівської Національної опери імені С. Крушельницької в партіях Омара Паші, (А. Вахнянин – «Купало») та Белькоре (Г. Доніцетті – «Любовний напій»).
Також гастролює в Німеччині, Бельгії та Голандії. По закінченню музичної академії проходить стажування в Національній опері України (Київ). З 2008 по 2014 р.р., соліст Національної опери України.
На даний момент співпрацює з двома оперними агенствами: Давід Мольнар (Берлін, Німеччина), та Інга Балабанова (Пезаро, Італія).
Активно гастролює в Німеччині, Австрії, Голандії, Швейцарії, Чехії, Польщі.

O wystawie

Дзеркальна зала запрошує!
Наші постійні глядачі вже звикли, що у Львівській Національній Опері працюють дві сцени: велика, тобто історична, і мала – у дзеркальній залі.
Друга розпочала свою музичну діяльність у минулому році і була дуже схвально зустрінута нашими гостями.
Афіші на фасаді Театру і на його веб-сторінці відображують два проекти: екскурсійний із концертом (“Музика дзеркальної зали”) і суто сценічний (“Музичний салон”).
І перший, і другий проекти у дзеркальній залі пропонуюють нашим шановним глядачам зустрічі з молодими талановитими артистами Львова та інших міст України чи з-за рубежа, видатних виконавців України і світу.
Шановні гості, ми завжди раді вітати вас у нашому чудовому театрі й запропонувати вистави й концерти, що подарують вам неповторні хвилини естетичної насолоди.

Nadchodzące wydarzenia
wydrukuj*Teatr zastrzega sobie prawo do zmiany wykonawców
11 wrzesień 2017
wydrukuj*Teatr zastrzega sobie prawo do zmiany wykonawców