Музичний салон

OD MOZARTA DO PIEZZOLU

koncert
OD MOZARTA DO PIEZZOLU
koncert
60 Хвилин.

У програмі концерту:

В. А. Моцарт – Два концертні дуети для скрипки та альта KV 423 та KV 424

П. Чайковський – Andante cantabile

Ф. Крейслер – «Муки кохання»

А. Пярт – «Дзеркало у дзеркалі» 

Й. Брамс – «Угорський танець» №6

Виконавці:

Євгеній Кострицький (скрипка)

Ія Комарова, Заслужена артистка України (альт)

Ірина Дяченко (фортепіано)

 

Libretto wystawy
O wystawie
Від Моцарта до П’яццоли

Яскраві твори найпопулярніших композиторів кількох століть – В.А.Моцарта, Й.Брамса, П.Чайковського, Дж. Гершвіна та А.П’яццоли прозвучать в одній концертній програмі. Ви почуєте класичні віртуозні композиції, романтичні мелодії та ритми джазу й пристрасного танго у виконанні відомих віртуозів української сцени. Музикантам аплодували у багатьох країнах світу – від США до Японії, але вони щоразу з новою програмою повертаються до Львова, щоб вразити своїм мистецтвом львівську публіку.

У програмі концерту:

В. А. Моцарт – Два концертні дуети для скрипки та альта KV 423 та KV 424

П. Чайковський – Andante cantabile

Ф. Крейслер – «Муки кохання»

А. Пярт – «Дзеркало у дзеркалі» 

Й. Брамс – «Угорський танець» №6

Кострицький Євгеній (скрипка)

Народився 1 грудня 1980 року у місті Києві. У віці 8-ми років почав навчатися грі на скрипці. У 1992 р. був зарахований у четвертий клас Київської середньої спеціальної музичної школи ім. М.В. Лисенка. Завершив КССМШ ім. Лисенка і Національну музичну академію України ім. П. І. Чайковського у класі Народної артистки України доцента Ярослави Рівняк. У 2007 р. закінчив аспірантуру в класі професора Богодара Которовича.
У 2003 Євген виграв стипендію і вступив до аспірантури Лондонської школи музики і драми Гуілдхол (Guildhall School of Music & Drama) у клас професора Криштофа Сметани. Отримавши ступінь магістра, з 2005 року проходить курс камерної музики й є одним із перших студентів, номінованих школою Гуілдхол на змагання у 2006/07 році на здобуття нового вищого диплома виконавця-соліста Гуілдхол (Guildhall Artist Diploma). З 2005 року займався у класі професора Девіда Такено. Удосконалював майстерність на майстер-класах із такими всесвітньо відомими педагогами як Олег Криса, Марія Тампере-Безродна, Марко Лакирович, Люіс Каплан, Зві Зайтлін, Борис Гарлицький, Михайло Копельман та іншими.
Євген – лауреат престижних міжнародних конкурсів. Лауреат першої премії Міжнародного конкурсу музикантів-виконавців ім. П’єра Лантьє в Парижі (1997), та VI Міжнародного конкурсу камерної музики ім. Петера Коньовича в Бєлграді (1998). У 2001 одержав спеціальний приз на конкурсі ім. Я.Гейфеца у Санкт-Петербурзі. У листопаді 2005 року став володарем відзнаки англійської компанії Слоугтер і Мей (Slaughter & May) «Музикант року».
Гастролював у багатьох країнах Європи, у Південній Кореї, Японії, Ізраїлі, Китаї та США. Брав участь у найбільших міжнародних фестивалях у Німеччині, Польщі і США. У вересні 2007 року Євген був запрошений виступити у декількох концертах у складі Лондонського симфонічного оркестру під орудою Валерія Гергієва і Сера Коліна Дэйвіса. У складі струнного квартету «Forte» виступав у резиденції прем’єр-міністра Великобританії.
З вересня 2008 року – Євген є концертмейстером-солістом Національного одеського філармонійного оркестру під орудою Народного артиста України Хобарта Ерла (США), запрошеним концертмейстером-солістом Дніпропетровського камерного оркестру «Пори Року» під орудою Заслуженого діяча мистецтв України Дмитра Логвина та концертмейстером-солістом Міжнародного молодіжного симфонічного оркестру Європи під орудою Паоло Олмі (Італія).
Грає на скрипці роботи італійського майстра Луіджі Леньяні 1850-60 рр.

Куликова Катерина (фортепіано)

Катерина Куликова народилася у м. Севастополь. Навчалася у Київській середній спеціальній школі-інтернаті імені М. Лисенка у класі доцента Б.О. Архімовича та Національній музичній академії України імені П. Чайковського у класі Б.О. Архімовича та професора О.Д. Ліфоренко.
Сьогодні Катерина Куликова виступає на провідних сценах України, Росії, Білорусі, Казахстану, Латвії, Польщі, Норвегії, Іспанії, Франції, Бельгії, Ізраїлю, Південної Африки, Кіпру, Грузії, Німеччини, Південної Кореї, Словаччини. Викладач Національній музичній академії України імені П. Чайковського.
Катерина Куликова – лауреат Всеукраїнського конкурсу за програмою «Нові імена України» Українського фонду культури (подяка за високий мистецький хист та виконавську майстерність) та численних міжнародних конкурсів, зокрема, XIII Міжнародного конкурсу піаністів та камерних ансамблів імені П’єра Лантьє у Парижі (Гран-прі та Золота медаль); І міжнародного конкурсу молодих піаністів на батьківщині С. Прокоф’єва в Донецьку (Гран-прі); Міжнародного конкурсу молодих піаністів ім. А.Караманова в Сімферополі (І премія та спеціальний приз за краще виконання творів українського композитора Алемдара Караманова); IV Міжнародного конкурсу імені М. Юдіної у Санкт-Петербурзі (ІІІ премія та бронзова медаль); І Міжнародного конкурсу молодих виконавців імені М. Балакірєва в Краснодарі (ІІ премія, срібна медаль та спеціальний приз за найкраще виконання твору М. Балакірева «Ісламей»); Міжнародного конкурсу імені М. Лисенка (І премія та спеціальний приз за найкраще виконання твору українського композитора); отримала І премію на конкурсах Tel-Hai International Piano Сoncerto Competition (Тель-Авів, Ізраїль) та Фонду Музики YAMAHA Music Europe Gmbb.
Творча діяльність піаністки має велику вагу у створенні позитивного іміджу української академічної музичної культури в Україні та за її межами. Це підтверджується її численними призами, нагородами та лауреатськими званнями, останньою з яких є премія Кабінету Міністрів України у номінації «За творчі досягнення» (2012 р.).
Катерина Куликова виступає з найвідомішими колективами – як з українськими, так і зі світовими, працює зі знаменитими українськими диригентами – Хобартом Ерлом, Олексієм Гуляницьким, Володимиром Сіренком, Миколою Дядюрою, Ігорем Палкіним та іншими.
Результатом активної творчої праці виконавиці стали записи компакт-дисків, зокрема у Франції було здійснено запис диску з творів українських та російських композиторів. Також має записи у фондах Національного радіо та телебачення України.

Nadchodzące wydarzenia
wydrukuj*Teatr zastrzega sobie prawo do zmiany wykonawców
11 wrzesień 2017
wydrukuj*Teatr zastrzega sobie prawo do zmiany wykonawców