Salon muzyczny

Stets&Baryshevskyy

koncert
Stets&Baryshevskyy
koncert
90 Хвилин.

Зіркові академічні музиканти Назарій Стець та Антоній Баришевський, які відомі в Україні та на багатьох світових сценах, презентують унікальний концерт музики для контрабаса та фортепіано.

В програмі – твори Йоганеса Брамса, Клода Дебюссі, Пауля Гіндеміта та сучасного українського композитора Максима Шалигіна.

Назарій Стець (контрабас)

Антоній Баришевський (фортепіано)

Libretto wystawy
O wystawie
Зіркові академічні музиканти Назарій Стець та Антоній Баришевський презентують унікальний концерт музики для контрабаса та фортепіано.

Програма:

 
Йоганес Брамс Соната для віолончелі та фортепіано № 1 мі-мінор тв.38 у 3-х частинах:

  1. Allegro non troppo
  2. Allegretto quasi Menuetto
  3. Allegro
Максим Шалигін „Dolcissima”
Пауль Гіндеміт Соната для контрабаса та фортепіано у 4-х частинах:
  1. Allegretto
  2. Scherzo. Allegro assai
  3. Molto adagio – Recitativo –
  4. Lied. Allegretto grazioso
 
Клод Дебюссі „Beau soir”
 
Назарій Стець (контрабас)

Назарій Стець народився 13 червня 1991 року у місті Копичинці, що на Тернопільщині. Завершив навчання у Національній музичній академії ім. П. Чайковського. Виступав як соліст, ансамбліст та оркестрант на усіх місцевих концертних майданчиках. У 2008 році був одним із засновників колективу “Brio”, який виконує музику у етно-джазовому стилі. З 2011року працює у Національному ансамблі солістів України «Київська Камерата», що спеціалізується на сучасній українській музиці. Назар Стець виконав величезну кількість світових та українських прем’єр. Співпрацював з оркестрами Національної опери України, Національного радіо, Національним камерним оркестром “Київські Солісти”, Національним симфонічним оркестром, оркестром “Віртуози Києва”, ICulture orchestra (Польща), Moldovian Youth symphony orchestra (Молдова). Гастролював у Грузії, Молдові, Польщі, Франції, Білорусі, Люксембурзі, Омані, Кувейті, Бахрейні, Туреччині, Німеччина, Румунія, Великобританії, США, Швейцарії та Японії.

Виступав як соліст та у складі Ensemble Nostri Temporis, Ulysses Ensemble, Ricochet, Open Opera, New Era Orchestra, Nova Opera та Sed Contra Ensemble на таких фестивалях сучасної музики: Warsaw Autumn (Польща), Septembre Musical (Швейцарія), Manifeste (Франція), Britten-Pears Young Artist Programme (Велика Британія), Mishima Contemporary Music Days (Японія), “2 Дні і 2 Ночі нової музики”, “Контрасти”, “Київ Музик Фест”, “Одеса-Классік”, “ГогольFest”, Kyiv Contemporary Music Days (Україна).

З 2015 року співпрацює з агенцією та однойменний ансамблем UKHO.

У 2018 нагороджений премією ім. Л. Ревуцького Міністерства культури України за концертні виконання сучасної української музики. Був першим виконавцем контрабасових концертів Золтана Алмаші, Сергія Пілютікова, Едварда Кравчука, Аліси Заїки (Україна), Олександра Левковича (Канада), Юлії Мондуччі (Італія) та Мерісона Боргеса (Бразилія).

Антоній Баришевський (фортепіано)

Відомий український піаніст, лауреат престижних міжнародних конкурсів: Міжнародний фортепіанний конкурс ім. Артура Рубінштейна в Тель-Авіві, Ізраїль (I премія, 2014), Міжнародний фортепіанний конкурс ім. Ф. Бузоні в Больцано, Італія (II премія, 2011), Міжнародний фортепіанний конкурс в Хаені, Іспанія (I премія, 2009), Міжнародний фортепіанний конкурс пам’яті В. Горовиця в Києві, Україна (II премія, 2005). Закінчив КССМШ ім. Лисенка, випускник Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського. В 2013 – 2015 навчався у Школі музики в Парижі (клас Маріана Рибіцкі). Баришевський є солістом Національної філармонії України. 

Брав участь у таких фестивалях, як «Klavier–Festival Ruhr» (2012,2014,Німеччина), «Projetto Martha Argerich» (Лугано, Швейцарія,2014) та інших.

Гастролював у Франції, Великобританії , Голландії, Італії, Швейцарії, Данії, Ісландії, Сербії, Румунії, Польщі, Іспанії, Німеччині, Ізраїлі, Японії, Південній Кореї та США. 

Має записи на радіо і телебаченні України, Сербії, Італії, Данії, Іспанії. Має запис сольної програми на студії Naxos (2010 року), диск з творами Мусоргського і Скрябіна, реліз якого вийшов у вересні 2015го на лейблі Avi –music та диск із повним корпусом сонат Уствольскої, що вийшов у 2017му. В 2018 р. вийшло два студійні записи за участі Антонія – CD з творами Шостаковича та хоровою музикою Лілі Буланже.

Nadchodzące wydarzenia
wydrukuj*Teatr zastrzega sobie prawo do zmiany wykonawców
11 wrzesień 2017
wydrukuj*Teatr zastrzega sobie prawo do zmiany wykonawców