Salon muzyczny

МС/ Любов від Моцарта

koncert
MIŁOŚĆ OD MOZART
koncert
60 Хвилин.

У програмі концерту:

В. А. Моцарт – Концерт для кларнету з оркестром К 622, Ля-мажор
В. А. Моцарт – Симфонія № 29 К 201, Ля-мажор

Виконують:

Тарас Демчишин – кларнет, диригент

Оркестр Барокової капели ЛНМА ім. М. Лисенка (керівник – Анна Іванюшенко)

Libretto wystawy
O wystawie

У програма концерту:
В. А. Моцарт – Концерт для кларнету з оркестром К 622, Ля-мажор
В. А. Моцарт – Симфонія № 29 К 201, Ля-мажор

Виконують:

Тарас Демчишин – кларнет, диригент

Оркестр Барокової капели ЛНМА ім. М. Лисенка (керівник – Анна Іванюшенко)

Довідка про виконавців

Тарас Демчишин

диригент, кларнет (Україна-Японія)

Лауреат 1 премії конкурсу диригентів ім. Діхлера у Відні (Австрія, 2018). З 2014-го – головний диригент і засновник оркестру «Beethoven Sinfonietta» (Бетовен Сінфонетта) в Японії, також із 2007 року – соліст-кларнетист оркестру The Kyushu Symphony Orchestra (Симфонічний Оркестр Кюшю). Як диригент очолював такі симфонічні оркестри, як Симфонічний оркестр Саварія (Венгрія), «Бетовен Сінфоніетта», Камерний оркестр Hibiki Strings of Japan (Хібікі Стрінґс), Симфонічний оркестр Кумамото, Кітакюшю симфонічний оркестр (Японія), Камерний Оркестр «Леополіс» (Україна). Здійснював записи компакт-дисків із фірмою «ALM Record».

Народився у відомій музичній сім’ї, навчався у Львівській середній школі- інтернат ім. С. Крушельницької, пізніше у Львівській музичній академії ім. М. Лисенка по класу кларнета у Ю. Корчинського і по класу диригування у Ю. Балуха. За допомогою стипендії Фундації Villa Musica (Майнц, Німеччина) навчався у Вищій музичній академії «Hans Eisler» (Берлін, Німеччина). З 2008 року навчається приватно у відомого японського диригента Tatsuya Shimono (Татсуя Шімоно), також бере приватні уроки диригування y Kazuyosh Akiyama (Казуйоші Акіяма), Kazufumi Yamashita (Казуфумі Ямашіта), Алан Бурібаев (Казахстан). В 2013-2014 рр. навчався у Уено Ґакуен Університеті Токіо (Ueno University Tokyo) по класу диригування у Татсуя Шімоно і Масахіко Окоучі (Японія). У липні 2018 року Тарас навчався у відомого австрійського диригента, професора вищої школи мистецтв у Відні Йоганеса Вільднера (Johannes Wildner).

Як кларнетист Тарас виграв багато міжнародних конкурсів, в тому числі Гран-Прі і потрійний приз на міжнародному конкурсі в м. Осака. Виконує багато сольних концертів з професійними оркестрами і відомими диригентами, такими як Алан Бурібаєв (Казахстан, головний диригент в оркестрі Дубліні, Ірландія), Леон Шпірер (Берлінська Філармонія), Ґоро Берґ (Німеччина) та інші, багато камерної музики, зокрема, в камерному ансамблі Custom Winds, Aqua trio, виступає на різних проектах, фестивалях в Японії, записав багато компакт-дисків, є офіційним артистом Ямахи в Токіо.

В симфонічному оркестрі грав з такими відомими диригентами, як Курт Зандерлінґ (Німеччина), Валерій Ґерґіев (Росія), Радоміл Елішка, Радек Баборак (Чехія), Даніель Барайнбойм, (Німеччина-Ізраїль) Даніель Рустіоні, Андреа Баттістоні (Італія), Горо Берґ, (Німеччина) Алан Бурібаев, Казуйоші Акіяма, Казуші Оно, Кобаяші Кен-Ічіро (Японія) та інші.

 

Анна Іванюшенко

фортепіано, клавесин

Керівник оркестру Барокової капели ЛНМА ім. М. В. Лисенка.

Закінчила Львівську національну музичну академію ім. М. В. Лисенка у класі фортепіано доцента О. Ф. Качевої та асистентуру-стажування у проф. М. Крушельницької. Як клавесиністка вдосконалювала свої знання у проф. С. Шабалтіної (Київ).

Як піаністка та клавесиністка брала участь у Фестивалях давньої музики у Львові, Старому Сончі (Польща), Bach-marathon, Міжнародному фестивалі музичного мистецтва «Віртуози», Міжнародному фестивалі «Контрасти» (Львів), Міжнародному фестивалі класичної музики «Бах-фест» (Суми) та ін.

Є викладачем кафедри спеціально фортепіано ЛНМА ім. М. В. Лисенка.

 

Оркестр барокової капели ЛНМА ім. М.В. Лисенка

Мистецький керівник — Анна Іванюшенко.

Заснований у 2014 р., оркестр брав участь у фестивалях давньої музики, «Віртуози», «Контрасти», «Академія» (Львів), проекті «4 клавесини» разом із солістами С. Шабалтіною, Н. Фоменко, Н. Сікорською та О. Шадріною-Личак; у виконанні віднайденої опери «Амазонки» Юзефа Ельснера та ін.

Колектив співпрацював із відомими музикантами — М. Топоровським (клавесин, орган), Р. Камєняжем (барокова скрипка), О. Пільченом (барокова скрипка), Б.Френкліном (віола да гамба), керівником барокового оркестру «Pocket symphony» Н. Кожухарем, І. Королем (скрипка, альт, диригент) та А. Коссенком (флейта, диригент).

У репертуарі оркестру — зокрема, нечасто виконувані твори барокових композиторів А. Бонончіні, К.Г. Грауна, Е. д’Асторги, Ч. Авісона, Е. даль Абако та ін.

 

 

Nadchodzące wydarzenia
wydrukuj*Teatr zastrzega sobie prawo do zmiany wykonawców
11 wrzesień 2017
wydrukuj*Teatr zastrzega sobie prawo do zmiany wykonawców