Salon muzyczny

koncert DUO SONORO

koncert DUO SONORO
60 Хвилин.

W programie:
L. van Beethoven – Sonata na skrzypce i fortepian O.23, A la Minor
K. Debussy – Sonata na skrzypce i fortepian L 140, Solo Minor
S. Frank – Sonata na skrzypce i fortepian A-dur

 Artyści:

Andrij Pawłow – skrzypce

Valery Shulga – fortepian

Libretto wystawy
O wystawie

W programie:
L. van Beethoven – Sonata na skrzypce i fortepian O.23, A la Minor
K. Debussy – Sonata na skrzypce i fortepian L 140, Solo Minor
S. Frank – Sonata na skrzypce i fortepian A-dur

 Artyści:

Andrij Pawłow – skrzypce

Valery Shulga – fortepian

Скрипаль Андрій Павлов та піаністка Валерія Шульга є представниками молодої музичної генерації України. Вони презентують національну музичну школу на багатьох престижних форумах в Україні та за кордоном.

Як дует Андрій та Валерія вперше виступили в 2007 році. Концертна географія дуету, що отримав назву «Sonoro», включає виступи на Monteleon Сhamber music festival в Іспанії, Zeist Music Days та Grachtenfestival в Нідерландах, Randspiele  в Німеччині, концерти в Італії, Польщі, Австрії, Великій Британії, участь у майстер-класах камерної музики, зокрема, із такими професорами, як Марк Данель, Андрій Бєлов, Олександр Павловський, Філіп Зетцер.

      Дует Sonoro є лауреатом і володарем спеціальних призів численних міжнародних конкурсів, серед них Гран-прі Plovdiv International chamber music competition (Болгарія, 2017), ІІІ премія Salieri-Zinetti International chamber music competition (Iталія, 2016), ІІІ премія Johannes Brahms International competition (Австрія, 2015), ІІІ премія Stasys Vainiunas  International chamber music competition (Литва, 2014) тощо.

В 2014 році Андрій та Валерія були запрошені провести майстер-клас в Тегеранській Консерваторії (Іран).

Андрій Павлов (скрипка)

Андрій Павлов народився в Києві в сім’ї музикантів. Після закінчення Київського державного музичного училища імені Р. Глієра вступив до Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського в клас професора Вадима Козіна. Впродовж навчання вдосконалював професійну майстерність, зокрема, із такими скрипалями, як Дьордь Паук, Філіп Зетцер, Кшиштоф Смєтана та Андрій Бєлов.
В якості соліста Андрій виступає із провідними українськими оркестрами, як Національний Заслужений Симфонічний оркестр України, Національний камерний ансамбль «Київські Солісти», Національний ансамбль солістів «Київська Камерата», Академічний Симфонічний оркестр Львівської філармонії, New Era Orchestra. Його концерти як соліста та камераліста відбувалися в Швейцарії, Франції, Данії, Австрії, Португалії, Польщі, включаючи виступи в залах Radiokulturhaus у Відні, UNESCO в Парижі та Menuhin Forum у Берні.
В 2017 році Андрій був нагороджений премією імені Л. М. Ревуцького Міністерства Культури України.

Валерія Шульга (фортепіано)

Валерія Шульга – випускниця Київського державного музичного училища імені Р. Глієра та Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського (клас професора Анатолія Гудько). В 2016 році закінчила асистентуру-стажування кафедри камерного ансамблю (класи професорів Анатолія Гудько та Тетяни Арсенічевої). Вдосконалювала майстерність з відомими піаністами, серед яких Бернд Гьоцке, Роберт Кулєк, Денис Кожухін.
Як солістка Валерія виступала соло з Чернігівським філармонійним оркестром, Естрадно-симфонічним оркестром України, камерним оркестром Harmonia Nobile. Вона є постійним учасником таких фестивалів, як «Київ-Мюзік-Фест», «ГОГОЛЬФЕСТ», «Два дні та дві ночі нової музики» тощо.

Nadchodzące wydarzenia
wydrukuj*Teatr zastrzega sobie prawo do zmiany wykonawców
11 wrzesień 2017
wydrukuj*Teatr zastrzega sobie prawo do zmiany wykonawców