Salon muzyczny

КЛАСИЧНЕ ЛЮСТРО

КЛАСИЧНЕ ЛЮСТРО
60 Хвилин.

НЕДІЛЯ / SUNDAY
17
15:00

КЛАСИЧНЕ ЛЮСТРО
У програмі твори Д. Бортнянського, В.-А. Моцарта, Й. Гайдна та А. Сальєрі

Лідія Футорська – скрипка
Юрій Хвостов – гобой

Камерний оркестр – PinselEnsemble
Диригент – Сергій Хоровець

Libretto wystawy
Лідія Футорська

Українська скрипалька Лідія Футорська є лауреатом міжнародних конкурсів у Чехії (1994); Україні (1994, 2002) та Хорватії (2009). Концертувала у Польщі, Словаччині, Угорщині, Австрії, Німеччині, Італії, Швеції, Азербайджані.
Співпрацювала із більшістю симфонічних та камерних колективів України: оркестри Львова, Ужгорода, Чернівців, Івано-Франківська, Тернополя, Хмельницького, Рівного, Києва, Харкова, Луганська, Запоріжжя, Херсону, Криму.
Неодноразовий учасник міжнародних фестивалів: «Віртуози», «Контрасти», «Фестиваль давньої музики» (Львів); «Kharkiv contemporary» (Харків); «Bach-fest», «Organum» (Суми); «Kubinska hudobna jesen» (Дольні Кубін, Словаччина); «Brunoever» (Люблін, Польща); «Poesifestival» (Стокгольм, Швеція); «Дні Львова у Кракові», «Житомирська музична весна» та ін.
Часто була першим виконавцем творів сучасних композиторів. Здійснила декілька записів на CD, зокрема, з музикою К. Шимановського та Б. Лятошинського.
Член журі міжнародних скрипкових конкурсів в Україні та Словаччині.
З 2012 року концертує у дуеті з баяністом Сергієм Хоровцем (мета виступів – пропагування української класичної музики). Найбільш оригінальний виступ творчого дуету– концерт у шахті-музеї «Guido» в Забже (Польща) на глибині 320 м під землею.

Юрій Хвостов

Юрій Хвостов, гобой. Навчався у Львові. У 2009 році отримав стипендію «Ген Ре» (Gen Re) м. Кельн (Німеччина) та стипендію «Lion’s Club».
Від 2011 до 2013 року був академістом Берлінської філармонії, де отримував уроки Джонатана Келлі.
З 2013 року навчався у магістратурі за фахом «Сучасна музика» у Вищій школі музики і танцю м. Кельн.
З 2015 року – повернувся до Львова, працює у Львівській обласній філармонії концертмейстером групи гобоїв. Активно бере участь у незалежних мистецьких проектах (концертна агенція «УХО», The New Four Seasons by Nigel Kennedy, та інші) в Україні та закордоном.

O wystawie

У програмі концерту «Класичне Люстро»:
1. Д. Бортнянський – Симфонія-кончертанте
2. В. А. Моцарт – Маленька нічна серенада
3. Й. Гайдн – Концерт для скрипки з оркестром Соль мажор
4. А. Сальєрі – Концертіно для гобоя з оркестром

Класичне люстро з портретами Д.Бортнянського й А.Сальєрі
І не тільки. Ще будуть Й.Гайдн і В.-А.Моцарт. Побачимо, відчуємо їх через музику у виконанні камерного оркестру Pinsel Ensemble.
Гості,що прийдуть на концерт 17 червня, в неділю,о 15-ій годині отримають насолоду від гри цих музикантів.
Серед них – лауреат міжнародних конкурсів Юрій Хвостов (гобой), який свою львівську вищу музичну освіту доповнив удосконаленням у Німеччині; лауреат міжнародних конкурсів Лідія Футорська (скрипка), відома українська скрипалька, абсольвентка Львівської та Варшавської музичних академій, та лауреат міжнародних конкурсів Сергій Хоровець.
Соліст-баяніст, що від 2012 року часто виступає в цікавому,
оригінальному дуеті з Лідією, заявив про себе і як диригент. Молоді, талановиті, натхненні, вони прославляють українське інструментальне виконавство за кордоном і на рідних сценах.

Nadchodzące wydarzenia
wydrukuj*Teatr zastrzega sobie prawo do zmiany wykonawców
11 wrzesień 2017
wydrukuj*Teatr zastrzega sobie prawo do zmiany wykonawców