Музичний салон

МС/ Дует арф

Дует арф
.

В концерті беруть участь арфісти:

ОКСАНА КУЛИК – арфа
АДРІАН НОВАК – арфа
Камерний оркестр „PaRi Art Music”
Диригент – Роман Багрій

Libretto wystawy
O wystawie

Оксана Кулик своє музичне навчання розпочала у віці 6-ти років на ф-но у класі Личенко Н.В. Згодом у віці 10-ти перейшла на арфу і навчалась у студії музичної практики при ЛДМУ ім. С.П.Людкевича. У 2011році  вступила на навчання до Музичного коледжу у клас Пєсковської І.Г.
Оксана Кулик — одна з небагатьох українських арфісток, що здобувала освіту в Європі.
По закінченні Львівського державного музичного училища, клас викладача Пєсковської І.Г., продовжила навчання у Музичному університеті Грацу (Австрія) у класі професора Маргіт Зюс-Шеленбергер та проф.Анетти Пічлер.Під час навчання брала майстер-класи у Міріам Шрьодер (Віденський музичний університет) та Марії Станг (Штутгартський музичний університет)
Як камерний музикант вдосконалювала вміння з проф. Джуліан Арп, Анке Шіттенгельм, Андреас Войке .
Лауреат Міжнародного конкурсу у Будапешті (Угорщина). Учасниця Міжнародного фестивалю сучасної музики IMPULS у складі ансамблю Schallfeld Ensemble. Брала участь у симфонічних та оперних проектах з такими диригентами як Марк Піолє, Дірк Кафтан, Патрік Ланг, Леонард Гармс, Марі Жакуо, Даніель Гайс.
У 2018 гість міжнародного фестивалю «Glowing Harps» м. Харків, Україна
Наразі займає посаду арфістки у оркестрі INSO-Lviv.

Адріан Новак почав свою музичну освіту у віці до 18 років під керівництвом Joanna Supranowicz (арфістка з Підкарпатської філармонії в Жешуві). У 2017 році він з відзнакою закінчив бакалаврат та продовжує свої магістерське навчання в класі  професора  Флоренс Ситрук та д-ра Ірени Чубек-Девідсон. Він також удосконалив свої навички в класі проф. Маргіт Сюс-Шелленбергер в Університеті музики та мистецтв у Граці (Австрія).

   Лауреат багатьох конкурсів сольної арфи та камерної музики. Серед іншого, володар Гран-прі Міжнародного конкурсу музичних інтерпретацій в Michałowice (Польща) в категорії соло і перше місце разом з флейтисткою Adrianna Заметіль в камерній категорії. У 2017 році він зайняв 3-е місце на конкурсі дуетів з арфою в Чешина (Польща) в категорії сучасної музики разом з піаністом Лукашем Stanisławczyk. Він бере участь в багатьох оркестрових концертах, таких як Міжнародний молодіжний оркестр Лютославського (Щецін – Польща), BISYOC – Міжкультурний молодіжний оркестр біржі (Moor Park – Англія). Він майстеркласи з відмінними музикантами з усього світу, таких як: Ельжбета Szmyt (США), Joanna Kozielska (Франція), Агнешка Гралак (Німеччина), Аріанна Саваль (Іспанія), Ізабель Моретті (Франція), Рейчел Ієроніма (Англія).

   Соліст і камерний музикант. Він продовжує розвивати камерну музику під наглядом д-ра hab. Анна Арматыс-Боррелли, д-р Джастина Дуда-Кран, д-р hab. Рената Желобовська-Ожеховська та др. Томаш Собянець. Він також співпрацює з польськими та зарубіжними композиторами, створюючи світові прем’єри сольних, камерних та оркестровських творів. Він подарував багато концертів як соліст з оркестром студентів Академії музики в Кракові та Національного симфонічного оркестру польського радіо. Він також співпрацює з багатьма оркестрами в Польщі та за кордоном – оркестром Академії Бетховена, оркестром Dell’Arte, Капелою Краковенсіні, Підкарпатською філармонією тощо. У 2016 році він дебютував на Міжнародному музичному фестивалі EMANACJE, організованому Європейським центром Кшиштофа Пендерецького Музика. В даний час він поширює власну художню діяльність, даючи концерти з оригінальною колекцією мініатюр для арфи „Memoria Mea”.

Nadchodzące wydarzenia
wydrukuj*Teatr zastrzega sobie prawo do zmiany wykonawców
11 wrzesień 2017
wydrukuj*Teatr zastrzega sobie prawo do zmiany wykonawców