Aktualności

Zawsze bądź pierwszymi, którzy wiedzą o wydarzeniach w naszej operze

„Саломея” – нова прем’єра до фестивалю

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Сльози на очах публіки викликала прем’єра драми „Саломея” у постановці Львівської національної опери на ХVII Міжнародному фестивалі оперного мистецтва імені Соломії Крушельницької. Адже перед ними постала постать Соломії Крушельницької, не лише славетної оперної співачки, а насамперед – жінки, життя якої було сповнене сильних переживань та важкої щоденної праці митця. У віршах поезії Наталії Давидовської (1953-1995) Постать співачки веде напружений діалог із Часом, який „був зухвалий від овацій”, але хоч і добіг кінця у житті співачки, так і не заглушив її Голосу та відлуння її слави…

Драматична вистава була наповнена музикою арій з репертуару Соломії Крушельницької: з опер Дж.Верді „Сила долі”, Дж. Пуччіні „Мадам Баттерфляй” і „Тоска”, солоспівом М.Лисенка „Ой одна я, одна”.
Довершував історію долі української співачки балет, що наче втілював глибокі переживання її жіночої душі…

Ролі виконували: Галина Риба, Василь Когут. 
Любов Качала (сопрано), Мар’яна Самотос (фортепіано)
Альбіна Якименко (балет)
Режисер – Галина Воловецька, хореограф – Сергій Наєнко, художник – Ярослав Бринь

Фото – Руслан Литвин

    Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celach informacyjnych. Możesz przeczytać więcej na stronie polityki prywatności.