Aktualności

Zawsze bądź pierwszymi, którzy wiedzą o wydarzeniach w naszej operze

Почесний гість із Польщі – у Львівській Опері

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

   Сьогодні, 3 жовтня, перебуваючи з візитом на Львівщині, Президент Польщі 2010-2015 рр. Броніслав Коморовський відвідав Львівську Національну Оперу. Зізнався, що багато про неї чув, але побачив уперше і захопився красою архітектурного задуму та пишністю й гармонійністю інтер’єру, унікальністю куртини «Музи на Парнасі».
   Надзвичайний і Повноважний Посол України в Польщі Андрій Дещиця розповів про творчі контакти Театру минулих років із польськими музичними установами. Генеральний директор-художній керівник Львівської Опери Василь Вовкун ознайомив польську делегацію з творчими планами колективу, зокрема про виступи Вроцлавської Опери у Львові на ХVІІ міжнародному фестивалі оперного мистецтва імені Соломії Крушельницької з оперою «Краків’яни і горяни»; про постановку у Львові опери «Манру» І. Падеревського та ін.
   У дружній розмові окреслилися нові дружні мистецькі плани, в яких виступи Львівської Національної Опери у Польщі займуть особливе місце.

    Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celach informacyjnych. Możesz przeczytać więcej na stronie polityki prywatności.