Aktualności

Zawsze bądź pierwszymi, którzy wiedzą o wydarzeniach w naszej operze

#Підсумки2020: Михайло Швед, заступник генерального директора-художнього керівника театру з міжнародних зв’язків та творчих питань

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Про найяскравіші враження 2020-го та девіз на рік прийдешній розповідає Михайло Швед, композитор, заступник генерального директора-художнього керівника з міжнародних зв’язків та творчих питань, заслужений діяч мистецтв України:

Пам’ятні моменти 2020 року

Цей рік запам’ятається мені таким, коли попри зовнішні загрози і обмеження нашій театральній спільноті вдалося мобілізуватися і запропонувати глядачеві якісний творчий продукт – і в опері, і в балеті. Чудовими спогадами залишиться і відзначення ювілею театру, зокрема, знаковий Гала-концерт, який переглянуло близько двох десятків тисяч глядачів он-лайн, безпрецендентна кількість нагород, які заслужено отримали працівники театру.

Найяскравіші враження від цьогорічних прем’єр

Спогадів від цьогорічних прем’єр чимало… Один із найяскравіших – юний глядач так захопився підспівуванням теми з опери «Лис Микита», що продовжував співати цей мотив і після завершення номеру, під час паузи…

Плани на 2021 рік

Попри складні обставини, яких ми, безумовно, не зможемо оминути, необхідно реалізовувати й надалі намічені, хоч і дещо скориговані, плани з реалізації програми «Український прорив». Адже той, хто зупиняється (навіть вимушено), насправді не стоїть на місці, а рухається у зворотньому напрямі… Разом ми вистоїмо і переможемо!

    Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celach informacyjnych. Możesz przeczytać więcej na stronie polityki prywatności.