Vitalij Zagorbenskyj
Wykształcenie, praca oraz partie repertuarowe

Характер голосу — баритон

Освіта

В 1994 р. закінчив Дрогобицьке музичне училище ім. Барвінського, хормейстерський відділ.

З 1994 по 1997рр. навчався в Дрогобицькому державному педагогічному інституті за спеціальністю «Вчитель музики та народознавства».

В 2001р. закінчив магістратуру Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка (клас проф., народного артиста України Б. О. Базиликута, спеціальність «Викладач вокалу»).

З 2003 по 2006рр. навчався в аспірантурі Львівської музичної академії ім. М. В. Лисенка по класу вокалу (клас проф., народного артиста України І. Ф. Кушплера).

Трудова діяльність

З 2001 по 2004 рр. соліст народного фольклорного ансамблю «Відгомін» в м. Трускавець та солістом ансамблю пісні і танцю «Галичина» м. Львів.

З 2004 р. соліст Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької та соліст Центру військово-музичногомистецтваЗахідно-оперативного командування.

2001 р. лауреат Міжнародного конкурсу молодих вокалістів «Кримська весна 2001″(перша премія) в м. Ялта.

Гастролі з театром: Франція, Австрія, Швейцарія, Німеччина, Польща, Катар.

Концертні гастролі: Іспанія, Франція, Польща, Німеччина.

В його репертуарі партії:

  • Виконавець прологу — Р. Леонкавалло Паяци
    Сільвіо — Р. Леонкавалло Паяци
    Белькоре — Г.  Доніцетті Любовний напій
    Фігаро — Д. Россіні Севільський цирульник
    Роберт — П. Чайковський Іоланта
    Микола — М. Лисенко Наталка Полтавка
    Жорж Жермон, батько Альфреда — Д. Верді Травіата
    Барон — Д. Верді Травіата
    Герольд — Д. Верді Отелло
    Султан — С. Гулак-Артемовський Запорожець за Дунаєм
    Баритон — К. Орф Карміна Бурана
    Мацей — С. Монюшко Страшний двір
    Комісар — Д. Пуччіні Мадам Баттерфляй
    Данкайро — Ж. Бізе Кармен
    Алріс — А. Сіренко Золотий пінгвін
    Парубок — Ю. Мейтус Украдене щастя
    Поет — М. Скорик Мойсей
    Офіцер — Д. Верді Ріголетто
    Марулло — Д. Верді Ріголетто
    Граф ді Луна — Д. Верді Трубадур
    Бабич — Ю. Мейтус Украдене щастя
    Перехожий — Д. Верді Травіата
    Папаґено — В. -А.Моцарт Чарівна флейта
    Шонар — Д. Пуччіні Богема
    Мєчнік — С. Монюшко Страшний двір
    Альфіо — П. Масканьї Сільська честь
    Генріх Айзенштайн — Й. Штраус Летюча миша
    Блінд — Й. Штраус Летюча миша
    Каскада — Ф. Легар Весела Вдова
    Секретар — Й. Штраус Циганський барон
    Король — А. Спадавекка Попелюшка
  • Тельрамунд – Р.Вагнер Лоенгрін
  • Кіт Мурлика – І.Небесний Лис Микита