Paul Gaugler

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński i Amerykański Angielski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Поль Ґоґлєр (тенор)

Навчався у Консерваторії Страсбурга та закінчив Паризьку вищу національну консерваторію музики й танцю. Згодом він вступив до академій Амброне та Ройомонт. Отримавши перемогу на конкурсах імені Вінченцо Белліні та «Армель Опера», дебютував у партії Герцога Мантуанського в опері «Ріґолетто» Дж. Верді (Опера м. Плзень, Чехія; Національний театр Сеґеда, Угорщина). 

Він виконував головну партію Данте в однойменній опері Бенжаміна Ґодара у опері м. Сент-Етьєн, партію Полліона в опері «Норма» В. Белліні у Національному театрі опери та балету Республіки Молдова; партію Фауста в опері «Засудження Фауста» Г. Берліоза в рамках музичного фестивалю Ґліндебурн та в імператорському театрі м. Комп’єнь. Також він виконував роль Бахуса з опери «Аріадна на Наксосі» Р. Штрауса в Академії Ройомонта (Франція) і роль Бориса з опери «Катя Кабанова» Л. Яначека (у європейському турне).

Неодноразово виконував партію Дон Хозе в опері «Кармен» Ж. Бізе, Гофмана в опері «Казки Гофмана» Ж. Оффенбаха, головну партію Фауста з однойменної опери Шарля Гуно. З великим успіхом Поль співав партію Зіґфріда у адаптації циклу «Перстень Нібелунга» Р. Вагнера у опері м. Реймс та в Театрі де Арене в Парижі.

Окрім цього він виконував тенорові партії Таміно в опері «Чарівна флейта» В. А. Моцарта; партію Октавіо з опери-балету «L’Europe galante» Андре Кампра, Тезея в опері «Аріадна» та Спакоса в опері «Клеопатра» Ж. Массне; роль молодого слуги з опери «Електра» та партію посланця і опери «Демон» А. Рубінштейна, брабантського дворянина в опері «Лоенгрін» та Генріха Шрайбера в «Тангейзері» Р. Вагнера.

Серед концертного репертуару Поля Ґоґлєра – виступи з численними творами, включаючи Реквієм Дж. Верді, Симфонію №9 Л. ван Бетховена, “Threni” І. Стравінського. Виконував численні гала-концерти та речиталі у Львівській національній філармонії, Шанхайському симфонічному концертному залі, опері м. Бастія, Інституті Франції, Національній опері Бордо та ін.

Захоплений викладацькою діяльністю, він часто дає майстер-класи вокалу та дикції французької мови для співаків. Поль Ґоґлєр є запрошеним членом журі багатьох музичних конкурсів, зокрема, Міжнародного конкурсу молодих вокалістів імені Василя Сліпака, Паризького музичного конкурсу та ін. Регулярно бере участь у благодійних музичних проектах від Ради Європи, CALMS-Les Voix solidaires, ЮНЕСКО та ін.

LE FIGARO: «… готовий розтанути під її чарами, тенор Поль Ґоґлєр вражає не тільки якістю свого співу, а й дикцією»

OPÉRA MAGAZINE: «Французький тенор Поль Ґоґлєр проявив вражаючі здібності…»

CONCERTCLASSIC.COM: «Поль Ґоґлєр, один з наших найкрасивіших молодих тенорів»

http://www.paulgaugler.com/