Anna Schöttl (Niemcy)

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Народилася в Мюнхені, вивчала сценічний та дизайн костюмів, оформлення кіно та виставок у Герберта Каппльмюллера та Генріка Ара в Університеті Моцартеум у Зальцбурзі (Австрія). Практичний досвід у сфері «Виробничий дизайн» вона здобула під час навчання за кордоном у Вімблдонському коледжі мистецтв у Лондоні та на Зальцбурзькому фестивалі.

Її робота включає такі постановки, як «Любовний напій», «Весілля Фігаро», «Богема» та «Дон Кіхот», а також кінопроєкти – два короткометражні фільми «Пробудження» та «Свято». Вона також створила виставкове оформлення для проєкту Ануки Віппрехт «Техносенсуальний: де мода відповідає технологіям» у «Museumsquartier» у Відні. Як сценограф вона працює, зокрема, з Амелі Нірмайєр, хокрема постановками «Русалки» у «Театрі Ан-дер-Він» у Відні та «Леонори» у Віденська державній опері. Три роки А. Шоттл працювала асистентом сценографа в Баварській державній опері.

Artyści-reżyserzy
Dariusz Albrycht (Polska)
Reżyseria świateł
Mathias Engelmann (Austria)
Co-director, set and costume designer
Anna Ipatjeva
projektant kostiumów
Małgorzata Słoniowska (Polska)
projektant kostiumów
Dmytro Tsyperduk
Artists-director