Andreas Weirich (Niemcy)

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński i Amerykański Angielski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Впродовж 2005-2010 рр. навчався в Університеті Людвіґа Максиміліана та Баварській театральній академії Авґуста Евердінґа у Мюнхені Німеччина.

З 2008 року є помічником режисера Баварської державної опери, він відповідальний за оновлення репертуару та прем’єрні постановки. Тісно співпрацює з такими найвідомішими режисерами, як Андреас Кріґенбурґ, Баррі Коскі, Крістоф Лой та Дмитрій Черняков.

2010-го був режисером дитячої опери Г. Персела «Королева фей». 2012-го призначений режисером нової постановки Крістофа Лоя опери «Лукреція Борджіа» в опері м. Ґетеборґ (Швеція). У 2013-му був асистентом Андреаса Кріґенбурґа у новій постановці «Ріґолетто» для «New National Theatre» у Токіо (Японія). Режисер монодрами «Вісім пісень для безумного короля» Пітера Максвела Девіса для «Cuvillièstheater» (Придворного театру) у Мюнхені 2013 року, опери «Сельма Єжкова» Поля Рудерса (заснованої на сюжеті фільму «Та, що танцює у темряві» режисера Ларса фон Трієра) для Оперного фестивалю Баварської державної опери 2015 р. і нової постановки «Летючої миші» Й. Штрауса з диригентом Кирилом Петренком для Баварської державної опери впродовж сезону 2015/2016. Влітку 2017-го знову співпрацював з Андреасом Кріґенбурґом над новою постановкою опери «Леді Макбет Мценського повіту» Д. Шостаковича для Зальцбурзького фестивалю.

У лютому 2018 року став режисером ревю «Кримінальне танго» в Мюнхені, а у квітні 2018-го поставив «Розбитий глек» Віктора Ульманна з ансамблем оперної студії Баварської державної опери в «Cuvillièstheater».

У липні 2018 року на Міжнародному фестивалі класичної музики LvivMozArt був режисером, сценографом та дизайнером костюмів постановки опери «Алкід» Д. Бортнянського з диригенткою Оксаною Линів.

У серпні-вересні 2018 року асистував Андреасу Кріґенбурґу в новій постановці опери «Гугеноти» Дж. Маєрбера в Паризькій опері Бастилії.

Серед останніх проєктів – режисер новоствореної опери «Пісня магічного острова» Маріуса Фелікса Ланґе є проєктом молодих співаків, що була поставлена на Літньому фестивалі у Зальцбурзі.

Dyrektorzy sceny
Robert Skolmowski (Polska)
Stage Director - Regie
Zbignev Khshanovskyi
Stage Director - Regie
Michael Sturm (Niemcy)
Stage Director - Regie