Aktualności

Zawsze bądź pierwszymi, którzy wiedzą o wydarzeniach w naszej operze

Опера «Лис Микита» І.Небесного увійшла до шортлиста фестивалю у номінації «Найкраща музична вистава у жанрі опери/оперети/мюзиклу»

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Цьогоріч фінальний етап Фестиваль-Премія ГРА відбудеться у Львові.
Як зазначено на офіційній афіші заходу, церемонія нагородження та урочисте закриття фестивалю пройде на сцені Львівської національної опери.
 
Сучасна опера для сімейного перегляду «Лис Микита» українського композитора Івана Небесного у постановці театру увійшла до шортлиста фестивалю у номінації «Найкраща музична вистава у жанрі опери/оперети/мюзиклу». Покажуть її на сцені театру 25 листопада о 18:00.
 
Нагадаємо, опера «Лис Микита» написана спеціально на замовлення Львівської національної опери. Лібрето створене режисером вистави Василем Вовкуном на основі відомої казки-поеми Івана Франка. Сама опера має чимало несподіванок: від самого звучання (адже в оркестрі, поряд із традиційними інструментами, колоритно звучать цимбали, бандура, ліра і трембіта), до сценографії, яскравих костюмів та масок звірів, а також сучасних технологій 3D-проекції та світла.

    Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celach informacyjnych. Możesz przeczytać więcej na stronie polityki prywatności.