Aktualności

Zawsze bądź pierwszymi, którzy wiedzą o wydarzeniach w naszej operze

Олександр Козаренко: привітання Василю Вовкуну з нагоди 40-річчя творчої діяльності

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Олександр Козаренко, композитор, піаніст, доктор мистецтвознавства, професор, заслужений діяч мистецтв України:

«На оперному режисерові лежить велика  відповідальність. Він мусить бути митцем у квадраті. Це – складність його роботи. А  підмога – музика, яка провадить, збагачує уяву,  схиляє до першоджерел і піднімає на вищі горизонти. Не випадково всі видатні драматичні й кінорежисери  прагнули хоч щось поставити в оперному театрі: Андрій Тарковський, Франко Дзефіреллі, Інґмар Берґман, Юрій Любимов, Роман Віктюк… Їх продукт унікальний, тому такий цінний, дорогий, вписаний в історію мистецтва.

   Тяжко бути в цьому ряду великих, але тим почесніше. Велика радість для оперного театру мати свого  режисера (а Василь Вовкун – ще й генеральний директор та художній керівник).

   Тепер про  його творчий ювілей. 40 років – це шлях до землі обітованої. Мойсей так  її  і не побачив. Бажаю Вам, шановний Василю Володимировичу,  разом із колективом Львівської Національної Опери дійти до тої омріяної обіцяної землі і полюбуватися її розквітом, у славі».  

    Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celach informacyjnych. Możesz przeczytać więcej na stronie polityki prywatności.