Aktualności

Zawsze bądź pierwszymi, którzy wiedzą o wydarzeniach w naszej operze

Музика на сцені, музика в душі

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

   Сьогодні святкуємо Міжнародний день музики. Вперше його провели 1-ого жовтня 1975 року. Засновниками виступила міжнародна музична рада (ІМС) при ЮНЕСКО. На 15-ій Генеральній асамблеї ІМС, проведеної в 1973 р. в Лозанні (Швейцарія), було прийнято відповідне рішення. Серед ініціаторів – видатні композитори, зокрема, Д.Шостакович, І.Менухін та ін., які підкреслювали, що музика реалізовує ідеали дружби і миру між народами.
   Нема людини, байдужої до музики –чи-то класичної, фольклорної або естрадної. Кожен знаходить у ній відгук у душі, підтримку в хвилини печалі чи підсилення у години радості.
   Цього року 1 жовтня припадає на понеділок – вихідний день у театрах і філармоніях. Однак у наступні дні музика зазвучить щедро і натхненно. У Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької будемо насолоджуватись прекрасними виставами:
4 жовтня – опера «Сільська честь» П.Масканьї
5 жовтня – опера «Севільський цирульник» Д.Россіні
6 жовтня – балет «Попелюшка» А.Спадавеккіа (12 год.)
і опера «Набукко» Д.Верді (18 год.).
   Збагатімо себе музичними емоціями!
   СЕРДЕЧНО ВІТАЄМО ВСІХ ПРАЦІВНИКІВ РІДНОГО ТЕАТРУ – ЛЬВІВСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ОПЕРИ – З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗИКИ!

    Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celach informacyjnych. Możesz przeczytać więcej na stronie polityki prywatności.