Aktualności

Zawsze bądź pierwszymi, którzy wiedzą o wydarzeniach w naszej operze

Майстер-класи відомого віолончеліста Марцеля Бергмана із музикантами оркестру

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

5 червня у Львівській національній опері провів майстер-класи із музикантами оркестру відомий ізраїльський віолончеліст Марцель Бергман. Бергман, родом із Львова, здобув у цьому місті початкову музичну освіту, згодом – емігрував в Ізраїль. Близько 40 років він був музикантом Ізраїльського філармонійного оркестру і концертмейстром групи віолончелей. До Львова Марцель Бергман особливо любить повертатися з концертами, майстер-класами, які він проводить як і з дітьми та юними виконавцями, так і з професійними музикантами.
Марцель Бергман також взяв участь у комісії, яка оцінювала на прослуховуванні професійний рівень музикантів оркестру Львівської національної опери. Він радо погодився провести майстер-клас, на якому, за словами виконавця, «прагнув поділитися досвідом, розповісти речі, які допоможуть сформованим артистам удосконалити свою гру як індивідуально, так і в групі віолончелей».

    Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celach informacyjnych. Możesz przeczytać więcej na stronie polityki prywatności.