Aktualności

Zawsze bądź pierwszymi, którzy wiedzą o wydarzeniach w naszej operze

Львівська Опера: нові творчі дебюти

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

   Вони відбудуться у балетних виставах „Одноактні балети” 11 травня о 18-ій год. та „Білосніжка і семеро Гномів” 13 травня о 12-ій год.

  В „Кармен-сюїті” Ж.Бізе-Р.Щедріна побачимо два нових дебюта: у партії Фатума вперше виступить Наталія Пельо, у партії Цуніги  – Віктор Маліновський. У „Ночі Вальпургії”(а це балетна сцена з опери „Фауст” Ш.Гуно) у партії Вакха побачимо лауреата міжнародного конкурсу Трістана Добровного, який полюбився глядачам за створені ним образи Принца в балетах „Лебедине озеро” та „Лускунчик” П. Чайковського, „Білосніжка та семеро Гномів” Б.Павловського та ін.         

  Серія дебютів порадує публіку у „Білосніжці”. Заслужений артист України Євгеній Свєтліца до своїх численних Принців додасть ще одного саме у цій виставі. Віктор Маліновський, який нещодавно красиво заявив про себе у „Любові-чарівниці” М.де Фальї, виконає партію Лісничого, а Олена Добровна подасть своє трактування образу Королеви-відьми. Творчий процес освоєння нових партій у балетних та оперних спектаклях Львівського національного театру імені Соломії Крушельницької нуртує. Запрошуємо на відомі вам вистави з улюбленими артистами в нових сценічних іміджах.