Aktualności

Zawsze bądź pierwszymi, którzy wiedzą o wydarzeniach w naszej operze

Легендарна Львівська національна  капела «Дударик» запрошує друзів та шанувальників на святкування свого 50-річчя! 

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Ексклюзивними гостями буде «Хорея Козацька»: лицарі духу, завзяті дослідники, реконструктори і репрезентанти української музики 17-20 столітть, – а це пісні світські і козацькі, канти псалми, думи, пісні і гимни часів до і пост УНР. У цьому колективі кожен з музикантів є віртуозом гри на розмаїтих старовинних інструментах. Слухачі  почують їхнє унікальне сольне звучання, а також творчий симбіоз автентичних барв із чоловічим та хлоп’ячим складом капели.  У другому відділені концерту звучатимуть найвидатніші твори з камерного, симфонічного та ораторійного репертуару капели англійської, німецької, австрійської та країнської композиторської школи. 
 
Твори виконуватимуться у супроводі Академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» та солістів Львівської та Київської національної опер Людмили Осташ, Тетяни Вахновської, Романа Трохимука та Сергія Магери. 
 
Запрошуйте рідних та близьких і приходьте на свято до  капели, яка є гордістю всієї країни!