Aktualności

Zawsze bądź pierwszymi, którzy wiedzą o wydarzeniach w naszej operze

„Іоланта”: опера, що славить віру

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У п’ятницю, 25 жовтня та у неділю, 27 жовтня, о 18:00 у Львівському національному театрі імені Соломії Крушельницької йтиме „Іоланта” – опера, яка прославляє Всевишнього і Його дари людям: сонячне світло, красу природи і душі.
Сліпа від народження принцеса не знає про своє нещастя (про це в королівстві говорити заборонено), однак дякує Богові за любов усіх ближніх. Незнайомий лицар відкриває їй правду, наражаючись на покарання смертю. Щоб урятувати його, Іоланта погоджується на операцію, твердо вірячи в допомогу Бога. Небеса прихильні до неї: дівчина побачила сонце й обличчя коханого Водемона.
„Іоланта” – остання опера П.Чайковського. У ній втілилась життєва мудрість, а також уся композиторська майстерність: твір пронизаний прекрасними мелодіями, які тримають у полоні і дарують високу естетичну насолоду.
КВИТКИ можна придбати у касі та на сайті театру:
25/10/2019 – https://bit.ly/33QjI6I
27/10/2019 – https://bit.ly/32HPZwM

Бажаємо успіху та прекрасного звучання нашим дебютантам – Анні Носовій  у партії Бригітти та Володимиру Дутчаку у партії Короля Рене, а також усім учасникам вистави!

 

    Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celach informacyjnych. Możesz przeczytać więcej na stronie polityki prywatności.