Aktualności

Zawsze bądź pierwszymi, którzy wiedzą o wydarzeniach w naszej operze

Готуємось до нової прем’єри – опери „Лис Микита” І.Небесного

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької йде робота над новою прем’єрою – постановкою опери «Лис Микита» на музику українського композитора Івана Небесного. Вона стане найновішим першопрочитанням у нашому театрі, оскільки цей твір написано саме для нього і народиться саме на нашій сцені.
Щоденно проводяться співанки і постановочні репетиції під керівництвом режисера-постановника вистави Василя Вовкуна.
Декілька слів розповімо про роботу у виробничих майстернях.
В кравецькому цеху повсюди ескізи костюмів. Йдуть примірки костюмів, над якими чаклують художник костюмів Ганна Іпатьєва та наші трудівниці – кравчині та швеї. Є вже і готові костюми, що чекають на перші костюмовані репетиції.
В бутафорському цеху іде формування елементів декорацій та створення каркасів для головних уборів та аксесуарів для одягу… Всі цехи працюють не покладаючи рук, наближаючи прем’єру чудової музичної казки для дітей і дорослих «ЛИС МИКИТА», яка відбудеться 20, 21, 22 і 23 лютого 2020 року. Запрошуємо!

    Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celach informacyjnych. Możesz przeczytać więcej na stronie polityki prywatności.