Aktualności

Zawsze bądź pierwszymi, którzy wiedzą o wydarzeniach w naszej operze

Дарунок Музично-меморіальному музею Соломії Крушельницької у Львові від генерального директора-художнього керівника театру Василя Вовкуна

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Десятки художників та колекціонерів мистецтва вже підтримали ініціативу #ДарунокдляСоломії, подарувавши свої роботи для аукціону, кошти з якого будуть спрямовані на реставрацію помешкання Соломії Крушельницької, де нині розташований музей.
 
Сьогодні свій подарунок музеєві передав генеральний директор-художній керівник Львівської національної опери Василь Вовкун. Це полотно «Поташнянський пейзаж» (2008) сучасного українського художника Володимира Гарбуза. Живописні та графічні роботи митця представлені в експозиціях багатьох українських і зарубіжних музеїв (Австралія, Канада, Польща, Словаччина), а також у приватних зібраннях. Його почерк вирізняє імпесіоністична техніка і разом з тим, особлива яскрава колористика.
 
 
Нагадаємо, що Львівська національна опера та Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької у Львові на початку літа у Дзеркальній залі театру проведуть аукціон з продажу мистецьких робіт, а виручені кошти будуть спрямовані відновлення розписів стель та стін помешкання славетної української співачки.
Це буде першою подією – підготовкою до святкування 150-річчя славетної української співачки Соломії Крушельницької у 2022 році. Її помешкання, а нині – музей, потребує мати належний стан та чудовий вигляд для прийому делегацій зі всього світу.
 
Ексклюзивним партнером аукціону стане West Ukrainian Business Club
Фото – Руслан Литвин