Aktualności

Zawsze bądź pierwszymi, którzy wiedzą o wydarzeniach w naszej operze

Балет „Лускунчик” – подарунок закарпатцям у день закаханих

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У День закоханих – 14 лютого – подарунок закарпатцям!
Артисти балету Львівської Національної Опери презентують балет «ЛУСКУНЧИК» П.Чайковського на сцені Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру в м.Ужгород.
Балет «Лускунчик» займає особливе місце в репертуарі театру. Вистава дуже популярна, її полюбили і дорослі, і діти. Це повість про зародження першого кохання і відкриття величезного світу переживань і почуттів. Глядачів захоплюють хоробрість Принца-Лускунчика, який переміг військо підступної Мишильди, доброта і сміливість маленької Марі, що розгледіла в ляльці-Лускунчику благородного і безстрашного Принца і, звичайно, казковий світ чудес і перетворень.
Балет «Лускунчик» – це дивовижна, добра різдвяна казка. Це справжній сімейний спектакль з чарівним сюжетом і яскравим калейдоскопом сцен!
У головних партіях виступлять: Дарія Ємельянцева (Марі), Андрій Михаліха (Принц), Богдан Ключник (Дроссельмейєр), Сергій Ломовицький (Лускунчик).

    Nasza strona wykorzystuje pliki cookie w celach informacyjnych. Możesz przeczytać więcej na stronie polityki prywatności.