KALENDARIUM

Sezon 08.17-07.18
  • Sezon 08.17-07.18
Wszystkie sceny
  • Wszystkie sceny
  • Odbicie lustrzane
  • Дзеркальна зала на 15 рядів
  • Podstawowa scena
    Sezon 08.17-07.18
    • Sezon 08.17-07.18
    Wszystkie sceny
    • Wszystkie sceny
    • Odbicie lustrzane
    • Дзеркальна зала на 15 рядів
    • Podstawowa scena
    Styczeń
    • Styczeń
    • Luty
    Kalendarz
    Szecherazada/Carmen suite
    Szecherazada/Carmen suite
    Wed
    17 January 2018
    18:00-20:15 | 50-400 hrn.
    Balet | Podstawowa scena
    Bóg jest z nami! Zrozumcie, ludzie!
    Bóg jest z nami! Zrozumcie, ludzie!
    Різдвяне дійство
    Thu
    18 January 2018
    12:00-13:30 | 40-200 hrn.
    Program koncertowy | Podstawowa scena
    Muzyka sali lustrzanej/01
    Muzyka sali lustrzanej/01
    Sat
    20 January 2018
    16:00-17:00 | 100-100 hrn.
    Program koncertowy | Odbicie lustrzane
    Straszny dwór
    Straszny dwór
    S. Moniuszko
    Sat
    20 January 2018
    18:00-21:30 | 50-500 hrn.
    Opera | Podstawowa scena
    Zaporożec za Dunajem
    Zaporożec za Dunajem
    S.Hulak-Artemowski
    Sun
    21 January 2018
    12:00-14:00 | 40-200 hrn.
    Opera | Podstawowa scena
    Muzyka sali lustrzanej/01
    Muzyka sali lustrzanej/01
    Sun
    21 January 2018
    15:00-16:00 | 100-100 hrn.
    Program koncertowy | Odbicie lustrzane
    Muzyka sali lustrzanej/01
    Muzyka sali lustrzanej/01
    Sun
    21 January 2018
    16:00-17:00 | 100-100 hrn.
    Program koncertowy | Odbicie lustrzane
    Jezioro łabędzie
    Jezioro łabędzie
    P.Czajkowski
    Sun
    21 January 2018
    18:00-20:30 | 50-400 hrn.
    Balet | Podstawowa scena
    Muzyhny Salon sali lustrzanej/01
    Muzyhny Salon sali lustrzanej/01
    Tue
    23 January 2018
    19:00-20:00 | 100-200 hrn.
    Program koncertowy | Дзеркальна зала на 15 рядів
    Giselle
    Giselle
    A.Adam
    Wed
    24 January 2018
    18:00-20:00 | 50-500 hrn.
    Balet | Podstawowa scena
    Rycerskość wieśniacza
    Rycerskość wieśniacza
    P. Mascagniego
    Thu
    25 January 2018
    18:00-19:30 | 50-300 hrn.
    Opera | Podstawowa scena
    Giselle
    Giselle
    A.Adam
    Fri
    26 January 2018
    18:00-20:00 | 50-500 hrn.
    Balet | Podstawowa scena
    Muzyka sali lustrzanej/01
    Muzyka sali lustrzanej/01
    Sat
    27 January 2018
    16:00-17:00 | 100-100 hrn.
    Program koncertowy | Odbicie lustrzane
    Nabukko
    Nabukko
    G.Verdi
    Sat
    27 January 2018
    18:00-20:50 | 50-500 hrn.
    Opera | Podstawowa scena
    Królewna Śnieżka i siedmiu Krasnoludków
    Królewna Śnieżka i siedmiu Krasnoludków
    B. Pawłowski
    Sun
    28 January 2018
    12:00-14:00 | 40-50 hrn.
    Balet | Podstawowa scena
    Muzyhny Salon sali lustrzanej/01
    Muzyhny Salon sali lustrzanej/01
    Sun
    28 January 2018
    15:00-16:00 | 100-300 hrn.
    Program koncertowy | Дзеркальна зала на 15 рядів
    Zemsta nietoperza
    Zemsta nietoperza
    J.Strauss
    Sun
    28 January 2018
    18:00-21:00 | 50-400 hrn.
    Operetta | Podstawowa scena
    Muzyhny Salon sali lustrzanej/01
    Muzyhny Salon sali lustrzanej/01
    Tue
    30 January 2018
    19:00-20:00 | 100-200 hrn.
    Program koncertowy | Дзеркальна зала на 15 рядів
    Kiedy kwitną paprocie - Premiere
    Kiedy kwitną paprocie - Premiere
    E. Stankowych
    Fri
    02 February 2018
    18:00:00-20:00:00 | 50-500 hrn.
    Opera | Podstawowa scena
    Kiedy kwitną paprocie - Premiere
    Kiedy kwitną paprocie - Premiere
    E. Stankowych
    Sat
    03 February 2018
    18:00:00-20:00:00 | 50-500 hrn.
    Opera | Podstawowa scena
    Kiedy kwitną paprocie - Premiere
    Kiedy kwitną paprocie - Premiere
    E. Stankowych
    Sun
    04 February 2018
    18:00:00-20:00:00 | 50-500 hrn.
    Opera | Podstawowa scena
    Вечір одноактних балетів
    Вечір одноактних балетів
    Wed
    07 February 2018
    18:00-20:50 | 50-300 hrn.
    Balet | Podstawowa scena
    Orfeusz i Eurydyka
    Orfeusz i Eurydyka
    C.W.Gluck
    Thu
    08 February 2018
    18:00-20:00 | 50-300 hrn.
    Opera | Podstawowa scena
    Powrat Butterfly
    Powrat Butterfly
    G.Puccini - M.Skoryk
    Fri
    09 February 2018
    18:00-19:40 | 50-400 hrn.
    Balet | Podstawowa scena
    Straszny dwór
    Straszny dwór
    S. Moniuszko
    Sat
    10 February 2018
    18:00-21:30 | 50-500 hrn.
    Opera | Podstawowa scena
    Królewna Śnieżka i siedmiu Krasnoludków
    Królewna Śnieżka i siedmiu Krasnoludków
    B. Pawłowski
    Sun
    11 February 2018
    12:00-14:00 | 40-300 hrn.
    Balet | Podstawowa scena
    Zemsta nietoperza
    Zemsta nietoperza
    J.Strauss
    Sun
    11 February 2018
    18:00-21:00 | 50-400 hrn.
    Operetta | Podstawowa scena
    L'elisir d'amore
    L'elisir d'amore
    G. Donizetti
    Wed
    14 February 2018
    18:00-20:30 | 50-400 hrn.
    Opera | Podstawowa scena
    Orfeusz i Eurydyka
    Orfeusz i Eurydyka
    C.W.Gluck
    Thu
    15 February 2018
    18:00-20:00 | 50-300 hrn.
    Opera | Podstawowa scena
    Dziadek do orzechów
    Dziadek do orzechów
    P.Czajkowski
    Fri
    16 February 2018
    18:00-20:00 | 50-400 hrn.
    Balet | Podstawowa scena
    17
    January
    Wed
    Szecherazada/Carmen suite
    Szecherazada/Carmen suite
    Wed
    17 January 2018
    18:00-20:15 | 50-400 hrn.
    Balet | Podstawowa scena
    18
    January
    Thu
    Bóg jest z nami! Zrozumcie, ludzie!
    Bóg jest z nami! Zrozumcie, ludzie!
    Різдвяне дійство
    Thu
    18 January 2018
    12:00-13:30 | 40-200 hrn.
    Program koncertowy | Podstawowa scena
    20
    January
    Sat
    Muzyka sali lustrzanej/01
    Muzyka sali lustrzanej/01
    Sat
    20 January 2018
    16:00-17:00 | 100-100 hrn.
    Program koncertowy | Odbicie lustrzane
    Straszny dwór
    Straszny dwór
    S. Moniuszko
    Sat
    20 January 2018
    18:00-21:30 | 50-500 hrn.
    Opera | Podstawowa scena
    21
    January
    Sun
    Zaporożec za Dunajem
    Zaporożec za Dunajem
    S.Hulak-Artemowski
    Sun
    21 January 2018
    12:00-14:00 | 40-200 hrn.
    Opera | Podstawowa scena
    Muzyka sali lustrzanej/01
    Muzyka sali lustrzanej/01
    Sun
    21 January 2018
    15:00-16:00 | 100-100 hrn.
    Program koncertowy | Odbicie lustrzane
    Muzyka sali lustrzanej/01
    Muzyka sali lustrzanej/01
    Sun
    21 January 2018
    16:00-17:00 | 100-100 hrn.
    Program koncertowy | Odbicie lustrzane
    Jezioro łabędzie
    Jezioro łabędzie
    P.Czajkowski
    Sun
    21 January 2018
    18:00-20:30 | 50-400 hrn.
    Balet | Podstawowa scena
    23
    January
    Tue
    Muzyhny Salon sali lustrzanej/01
    Muzyhny Salon sali lustrzanej/01
    Tue
    23 January 2018
    19:00-20:00 | 100-200 hrn.
    Program koncertowy | Дзеркальна зала на 15 рядів
    24
    January
    Wed
    Giselle
    Giselle
    A.Adam
    Wed
    24 January 2018
    18:00-20:00 | 50-500 hrn.
    Balet | Podstawowa scena
    25
    January
    Thu
    Rycerskość wieśniacza
    Rycerskość wieśniacza
    P. Mascagniego
    Thu
    25 January 2018
    18:00-19:30 | 50-300 hrn.
    Opera | Podstawowa scena
    26
    January
    Fri
    Giselle
    Giselle
    A.Adam
    Fri
    26 January 2018
    18:00-20:00 | 50-500 hrn.
    Balet | Podstawowa scena
    27
    January
    Sat
    Muzyka sali lustrzanej/01
    Muzyka sali lustrzanej/01
    Sat
    27 January 2018
    16:00-17:00 | 100-100 hrn.
    Program koncertowy | Odbicie lustrzane
    Nabukko
    Nabukko
    G.Verdi
    Sat
    27 January 2018
    18:00-20:50 | 50-500 hrn.
    Opera | Podstawowa scena
    28
    January
    Sun
    Królewna Śnieżka i siedmiu Krasnoludków
    Królewna Śnieżka i siedmiu Krasnoludków
    B. Pawłowski
    Sun
    28 January 2018
    12:00-14:00 | 40-50 hrn.
    Balet | Podstawowa scena
    Muzyhny Salon sali lustrzanej/01
    Muzyhny Salon sali lustrzanej/01
    Sun
    28 January 2018
    15:00-16:00 | 100-300 hrn.
    Program koncertowy | Дзеркальна зала на 15 рядів
    Zemsta nietoperza
    Zemsta nietoperza
    J.Strauss
    Sun
    28 January 2018
    18:00-21:00 | 50-400 hrn.
    Operetta | Podstawowa scena
    30
    January
    Tue
    Muzyhny Salon sali lustrzanej/01
    Muzyhny Salon sali lustrzanej/01
    Tue
    30 January 2018
    19:00-20:00 | 100-200 hrn.
    Program koncertowy | Дзеркальна зала на 15 рядів
    02
    February
    Fri
    Kiedy kwitną paprocie - Premiere
    Kiedy kwitną paprocie - Premiere
    E. Stankowych
    Fri
    02 February 2018
    18:00:00-20:00:00 | 50-500 hrn.
    Opera | Podstawowa scena
    03
    February
    Sat
    Kiedy kwitną paprocie - Premiere
    Kiedy kwitną paprocie - Premiere
    E. Stankowych
    Sat
    03 February 2018
    18:00:00-20:00:00 | 50-500 hrn.
    Opera | Podstawowa scena
    04
    February
    Sun
    Kiedy kwitną paprocie - Premiere
    Kiedy kwitną paprocie - Premiere
    E. Stankowych
    Sun
    04 February 2018
    18:00:00-20:00:00 | 50-500 hrn.
    Opera | Podstawowa scena
    07
    February
    Wed
    Вечір одноактних балетів
    Вечір одноактних балетів
    Wed
    07 February 2018
    18:00-20:50 | 50-300 hrn.
    Balet | Podstawowa scena
    08
    February
    Thu
    Orfeusz i Eurydyka
    Orfeusz i Eurydyka
    C.W.Gluck
    Thu
    08 February 2018
    18:00-20:00 | 50-300 hrn.
    Opera | Podstawowa scena
    09
    February
    Fri
    Powrat Butterfly
    Powrat Butterfly
    G.Puccini - M.Skoryk
    Fri
    09 February 2018
    18:00-19:40 | 50-400 hrn.
    Balet | Podstawowa scena
    10
    February
    Sat
    Straszny dwór
    Straszny dwór
    S. Moniuszko
    Sat
    10 February 2018
    18:00-21:30 | 50-500 hrn.
    Opera | Podstawowa scena
    11
    February
    Sun
    Królewna Śnieżka i siedmiu Krasnoludków
    Królewna Śnieżka i siedmiu Krasnoludków
    B. Pawłowski
    Sun
    11 February 2018
    12:00-14:00 | 40-300 hrn.
    Balet | Podstawowa scena
    Zemsta nietoperza
    Zemsta nietoperza
    J.Strauss
    Sun
    11 February 2018
    18:00-21:00 | 50-400 hrn.
    Operetta | Podstawowa scena
    14
    February
    Wed
    L'elisir d'amore
    L'elisir d'amore
    G. Donizetti
    Wed
    14 February 2018
    18:00-20:30 | 50-400 hrn.
    Opera | Podstawowa scena
    15
    February
    Thu
    Orfeusz i Eurydyka
    Orfeusz i Eurydyka
    C.W.Gluck
    Thu
    15 February 2018
    18:00-20:00 | 50-300 hrn.
    Opera | Podstawowa scena
    16
    February
    Fri
    Dziadek do orzechów
    Dziadek do orzechów
    P.Czajkowski
    Fri
    16 February 2018
    18:00-20:00 | 50-400 hrn.
    Balet | Podstawowa scena