Wynajem

Концерт до Дня захисника України „Я підтримую крила”

Я підтримую крила
.

Концертна програма до Дня захисника України “Я підтримую крила” за участю джаз-бенду Оркестру військово-повітряних сил США в Європі та Камерного оркестру Львівської Національної Опери”.

14 жовтня 2018 року о 18:00 у Львівській Національній Опері виступить знаменитий джаз-бенд Оркестру військово-повітряних сил США в Європі. З моменту створення оркестр дав більше 20 тисяч концертів по всьому світу. Цих музикантів називають музичними послами. Україна вже аплодувала їх майстерності. У Львові вони виступлять вперше.

 У їх репертуарі – світові музичні шедеври: увертюри, марші та уривки з мюзиклів, джазові та блюзові композиції, а також музика з популярних фільмів. Крім віртуозної гри на духових інструментах, музиканти продемонструють і військову виправку.

В концерті прозвучать твори Глена Мілллера та обробки українських стрілецьких і повстанських пісень

   Разом з американськими колегами виступить Камерний оркестр Львівської Національної Опери. Не є він окремою одиницею в штатному розписі, а креатурою артистів симфонічного оркестру – творчих людей, що добровільно, з бажання потреби душі й професійного зростання вирішили музикувати ще й в іншому складі.

  Автор ідеї – диригент Театру  Ірина Стасишин. «Задум виник давно, – каже  Ірина Іванівна. – Я розмовляла з багатьма артистами нашого симфонічного оркестру. І вони підтримували мою думку, що добре було б пробувати себе в новому виді музикування – камерному; щоби  проявити себе більш тонко; щоби з’являлися серед нас нові солісти. Мене дуже активно підтримав концертмейстер нашого симфонічного оркестру Андрій Чайковський. Він подав багато ідей. Тепер ми обговорюємо майбутній репертуар, що буде складатися з творів різних епох і стилів. І, звичайно, з творів українських композиторів.

 

Libretto wystawy
O wystawie

The USAFE Band – оркестр військово-повітряних сил США в Європі.

З нагоди Дня Захисника України у жовтні 2018 року в Україні пройде тур The USAFE Band, оркестру ВПС США в Європі – I Sustain the Wings. Концертна програма віддає честь засновнику оркестру Глену Міллеру, автору яскравих джазових композицій, що увійшли до світової музичної скарбниці.
Початок туру у Львові відзначиться спільним проектом The USAFE Band з Львівським Національним академічним театром опери та балету ім. Соломії Крушельницької.
Музичний тур містами України – Львів, Житомир, Київ – присвячений плідній співпраці України і США в сферах військової і культурної дипломатії. Він включатиме офіційну, освітню програми The USAFE Band і продовжить серїю заходів дипломатичної місії музичних послів США в Україні:
• подія «Майдан Єднання» відбулася 24 серпня 2017 року в Києві, на Майдані Незалежності з нагоди 26-річчя Незалежності України, і відзначилася спільним виступом Оркестру віськово-повітряних сил США і Національного Президентського оркестру України;
• концертний тур «Музика Єднає» пройшов у Одесі, Миколаєві, Херсоні, Запоріжжі, Дніпрі, Харкові та Києві з 23 жовтня по 2 листопада 2017 року і був присвячений 25-річчю дипломатичних відносин між США та Україною;
• візит диригента Оркестру віськово-повітряних сил США капітана Джастіна Льюїса за запрошенням Національного Президентського оркестру України для участі у спільному проекті Military Music Mix відбувся з 24 по 30 квітня 2018 року, концерти пройшли у Києві та Житомирі.
Довідка:
Від моменту заснування 1943 році The USAFE Band дали більше ніж 20 000 концертів, музиканти створюють близько 400 яскравих подій на рік. Оркестр знаменитий виступами для монархів і керівників держав. The USAFE Band по праву пишається високими досягненнями і радий ділитися досвідом, що надихає, з шанувальниками в Україні..

Nadchodzące wydarzenia
wydrukuj*Teatr zastrzega sobie prawo do zmiany wykonawców
11 wrzesień 2017
wydrukuj*Teatr zastrzega sobie prawo do zmiany wykonawców