Salon muzyczny

Моя любов – опера

Моя любов - опера
.

1 липня 2018 року

Музичний салон Дзеркальної зали Львівської Національної Опери

Іванна Таратула-Філіпенко – українська співачка, яка поєднує виступи в оперних спектаклях і на концертних сценах у містах США і України.
Концерт „Моя любов-опера”, в якому прозвучать арії з відомих опер західноєвропейських та українських композиторів.

Солістка, мецо-сопрано – Іванна Таратула-Філіпенко (США)
Фортепіано – Наталія Пелех, заслужена артистка України

Libretto wystawy
Програма концерту:

* Lascia ch’io pianga – G.F.Handel („Rinaldo „)
*When I am Laid in Earth „- H.Purcell ( „Dido and Aeneas”)
*Se tu m’ami,se sospiri -G.B.Pergolesi
* Voi,che sapete -W.A.Mozart („Le nozze di Figaro „)
* Mon coeur s’ouvre a ta voix „-C.Saint-Saens ( „Samson et Dalila”)
* Stride la vampa!- G. Verdi („IL Trovatore „)
*Pre des remparts de Seville ( Seguidilla)- G. Bizet („Carmen „)
*L’amour est ouseau rebelle ( Habanera)- G. Bizet („Carmen”)
* My mother told me ( „Oй, казала мені мати …”)- S.Hulak-Artemivskiy ( ” Zaporozhets over Dunayi river „)

O wystawie

Іванна Таратула-Філіпенко – українська співачка, яка поєднує виступи в оперних спектаклях і на концертних сценах у містах США і України. Безмежно любить оперу й українську народну пісню.
Артистка навчалася у Львівській національній музичній академії імені М.Лисенка і удосконалювала свою майстерність у США (стажувальна програма „Оперні співаки для майбутнього”). Оперну кар’єру розпочала у 1991 році, виступаючи спочатку в Україні й Польщі, а далі – Іспанії, Італії ,Франції, Німеччині, Болгарії, США.
У її репертуарі є оперні партії Кармен, Азучени, Фенени, Флори, Сузукі, Любаші, Ольги, Одарки, Терпелихи, Галі та інші .
Сценічна діяльність Іванни Таратули-Філіпенко паралельно крокує із педагогічною. Вона – професор музики у Los Medanos College (Піттсбург, Каліфорнія); засновник, директор і художній керівник „Julivanna Music Studio”, член музичної асоціації вчителів Каліфорнії (TAC).
Іванна протягом багатьох років є пристрасним й відданим членом української громади Північної Каліфорнії, зокрема Сан-Франциско та Сакраменто.
Генеральне консульство України в Сан-Франциско так охарактеризувало її волонтерську працю: „Вже з 1995 року Іванна активно долучилася до культурного життя закордонних українців, стала ініціатором, автором та учасником багатьох українських культурних проектів на Західному узбережжі США.
Восени 2014 року вона з власної ініціативи організувала і успішно провела серію сольних концертів під назвою „З любов’ю до України”, під час яких було зібрано більше шести тисяч доларів і надано фінансову допомогу тяжко пораненим українським воїнам та їхнім сім’ям.
Іванна Таратула-Філіпенко є учасником багатьох міжнародних фестивалів культури, де у програми своїх виступів завжди включає українські музичні твори. Веде активну культурно-громадську роботу з популяризації української національної культури у Каліфорнії та інших штатах Америки.
Це – самовіддана праця українки, яка живучи поза межами рідного краю, не забуває його і постійно допомагає.
Два роки тому артистка разом з донькою Джуліаною випустила аудіодиск „Вишиванка долі „, в який увійшли улюблені пісні та романси українських композиторів. Зібрані кошти з продажу цих дисків також ідуть на підтримку бійцям української армії, їх сім’ям та дітям-сиротам. Загалом, з 2014 року співачка передала на благочинні потреби в Україну понад двадцять шість тисяч доларів США.
Іванна палко любить сцену, з якої починала професійну артистичну діяльність, – Львівську Національну Оперу. Тут вона взяла участь у XII-му міжнародному фестивалі оперного мистецтва імені С.Крушельницької, виступила в партії Фенени (опера „Набукко ” Д. Верді), Терпелихи (опера „Наталка-Полтавка” М. Лисенко), у Різдв’яному дійстві „З нами Бог !”
Концерт „Моя любов-опера”, чергове освідчення співачки її професійним ідеалам.
У ньому прозвучать арії з відомих опер західноєвропейських та українських композиторів.

Nadchodzące wydarzenia
wydrukuj*Teatr zastrzega sobie prawo do zmiany wykonawców
11 wrzesień 2017
wydrukuj*Teatr zastrzega sobie prawo do zmiany wykonawców