Aktualności

Zawsze bądź pierwszymi, którzy wiedzą o wydarzeniach w naszej operze

Літня школа відомого оперного співака українського походження Павла Гуньки.

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Ukraiński. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Сьогодні, 24 червня, об 11-ій годині, в дзеркальній залі Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької відкрилася Літня школа відомого оперного співака українського походження Павла Гуньки.
Артист, в репертуарі якого є 30 оперних партій, із дитинства закоханий в українську пісню.
Він популяризує її в багатьох країнах світу в неукраїнських середовищах. Пісні українських композиторів записав на 17 компакт-дисків, долучивши до них тексти латинськими літерами – з тим, щоб їх могли виконувати артисти різних національностей.
У своїй Літній школі, яку організовує за власний кошт, Павло Гунька дає майстер-класи на основі українських пісень. Школи працювали в Канаді, а також у Києві та Івано- Франківську. Цього року – у Львові під назвою «Українська мистецька пісня – опера в мініатюрі».
Подію відкрив заступник генерального директора-художнього керівника Театру, заслужений діяч мистецтв України Михайло Швед. Він запросив усіх зацікавлених 24-30 червня до Львівського національного театру імені Соломії Крушельницької на майстер-класи неперевершеного митця Павла Гуньки.