Поль Ґоґлєр (Франція)

Поль Ґоґлєр (тенор)

Навчався у Консерваторії Страсбурга та закінчив Паризьку вищу національну консерваторію музики й танцю. Згодом він вступив до академій Амброне та Ройомонт. Отримавши перемогу на конкурсах імені Вінченцо Белліні та «Армель Опера», дебютував у партії Герцога Мантуанського в опері «Ріґолетто» Дж. Верді (Опера м. Плзень, Чехія; Національний театр Сеґеда, Угорщина). 

Він виконував головну партію Данте в однойменній опері Бенжаміна Ґодара у опері м. Сент-Етьєн, партію Полліона в опері «Норма» В. Белліні у Національному театрі опери та балету Республіки Молдова; партію Фауста в опері «Засудження Фауста» Г. Берліоза в рамках музичного фестивалю Ґліндебурн та в імператорському театрі м. Комп'єнь. Також він виконував роль Бахуса з опери «Аріадна на Наксосі» Р. Штрауса в Академії Ройомонта (Франція) і роль Бориса з опери «Катя Кабанова» Л. Яначека (у європейському турне).

Неодноразово виконував партію Дон Хозе в опері «Кармен» Ж. Бізе, Гофмана в опері «Казки Гофмана» Ж. Оффенбаха, головну партію Фауста з однойменної опери Шарля Гуно. З великим успіхом Поль співав партію Зіґфріда у адаптації циклу «Перстень Нібелунга» Р. Вагнера у опері м. Реймс та в Театрі де Арене в Парижі.

Окрім цього він виконував тенорові партії Таміно в опері «Чарівна флейта» В. А. Моцарта; партію Октавіо з опери-балету «L’Europe galante» Андре Кампра, Тезея в опері «Аріадна» та Спакоса в опері «Клеопатра» Ж. Массне; роль молодого слуги з опери «Електра» та партію посланця і опери «Демон» А. Рубінштейна, брабантського дворянина в опері «Лоенгрін» та Генріха Шрайбера в «Тангейзері» Р. Вагнера.

Серед концертного репертуару Поля Ґоґлєра – виступи з численними творами, включаючи Реквієм Дж. Верді, Симфонію №9 Л. ван Бетховена, “Threni” І. Стравінського. Виконував численні гала-концерти та речиталі у Львівській національній філармонії, Шанхайському симфонічному концертному залі, опері м. Бастія, Інституті Франції, Національній опері Бордо та ін.

Захоплений викладацькою діяльністю, він часто дає майстер-класи вокалу та дикції французької мови для співаків. Поль Ґоґлєр є запрошеним членом журі багатьох музичних конкурсів, зокрема, Міжнародного конкурсу молодих вокалістів імені Василя Сліпака, Паризького музичного конкурсу та ін. Регулярно бере участь у благодійних музичних проектах від Ради Європи, CALMS-Les Voix solidaires, ЮНЕСКО та ін.

LE FIGARO: «… готовий розтанути під її чарами, тенор Поль Ґоґлєр вражає не тільки якістю свого співу, а й дикцією»

OPÉRA MAGAZINE: «Французький тенор Поль Ґоґлєр проявив вражаючі здібності...»

CONCERTCLASSIC.COM: «Поль Ґоґлєр, один з наших найкрасивіших молодих тенорів»

http://www.paulgaugler.com/