Нуттхапорн Таматі

Відкриваємо нового зіркового тенора Nutthaporn Thammathi
На одній із березневих прем’єр «Лоенґріна» Р.Ваґнера почуємо голос молодого, однак вже відомого в світі співака Нутхапорна Тамматі – уродженця екзотичного Таїланду. Голос юнака оцінили ще під час навчання в університеті – в столичному місті Маґідол і скерували на вишкіл до Австрії. Тут, у Зальцбурзі, він не загубився поміж молодими талантами. Навпаки, набрався нових вокальних знань, сміливості й почав брати участь у міжнародних конкурсах. У жовтні 2010 р. здобув перемогу в м.Осака (Японія), в 2012 р – у Зальцбурзі, причому в трьох номінаціях.
Його дебютами на сцені були партії Каміла в опереті Ф.Легара «Весела вдова» ( 2010 р.) і Рудольфа в опері Дж. Пуччіні «Богема» (2013 р.). Поміж численними концертами освоїв партії Тита («Милосердя Тита» В.-А Моцарта ), Фауста в однойменній опері Ш.Гуно, Нерона («Коронація Поппеї». К.Монтеверді), Неморіно («Любовний напій» Г.Доніцетті»), Каварадоссі («Тоска» Дж.Пуччіні) та ін.. Успішно виступив із ними в Зальцбурзі, Бергені, Будапешті, Фрайбурзі. Його партнерами по сцені були оперні знаменитості Рене Папе, Роландо Віллазон та ін..
Приїзд Тамматі до Львова – велика приємність для співака і для артистів Львівської національної опери. Сподіваємося, що й шанувальники нашого театру отримають неабияке мистецьке задоволення.
В який день конкретно виступатиме співак у партії Лоенґріна – поки що тримаємо в таємниці. Просимо стежити за афішами.
Нагадаємо, що прем’єра опери «Лоенґрін» Р.Ваґнера відбудеться 1 і 2 та 6 і 7 березня о 18.00.