Новини

Завжди дізнавайтесь першим про події в Нашій опері

Новий рік – нові дебюти

    Казка Гофмана «Лускунчик» стала основою сюжету останнього балету П. І. Чайковського. У 1891 році, в зрілому віці, незадовго до смерті, П. І. Чайковський втілив у своїй творчості нову тему – відкриття світу на порозі юності. Задуманий як «дитячий» балет-феєрія, «Лускунчик» виявився лірико-філософською поемою і значним твором, який відкрив нові шляхи в балетному театрі на рубежі 19 і початку 20 століття.

 … Які тільки дивні речі не трапляються під Новий рік і на Різдво! Можуть раптом ожити улюблені іграшки: солдатики, ляльки, ведмеді … Ялинка – пухнаста, прикрашена солодощами і різнобарвною мішурою – раптом почне рости, і ось ти вже відчуваєш себе маленькою сніжинкою, що загубилася в її гілках. А може, ти став таємничим чарівником, або Принцом?

3, 4 січня о 18:00,  у цій найчарівнішій з казок про дивовижні сни Різдвяної ночі,  вперше виступить у головній партії Марі провідна солістка балету Вікторія Ткач. 

Разом з нею у балеті виступатимуть : Сергій Качура (Принц), Наталія Пельо (Королева мишей), Сергій Ломовицький (Лускунчик), Богдан Ключник (Дроссельмейєр).

    Наш сайт використовує кукі для інформації. Можете прочитати детальніше на сторінці політики конфіденційності.