Львівська опера: Подарунок не лише для гостей, а й для працівників

   Справжній шок відчули працівники відчули працівники Театру, наблизившись до …,  а потім увійшовши в… Вони побачили  кафе,  призначене для них. Не просто місце, де можна перекусити, а богемне артистичне кафе, в якому хочеться бути, відпочивати, мріяти, насолоджуватись прожитими чи майбутніми творчими хвилинами.

  Абсолютно переплановане, переоснащене, з цікавим дизайном. Генеральний директор-художній керівник театру Василь Вовкун, який уже все давно  бачив, бо працював над проектом і всім будівельно-оздоблювальним процесом, тепер насолоджувався іншим  – захопленими, схвальними, здивованими, задоволеними  поглядами працівників. Він поділився планами про майбутні гастрономічні проекти, серед яких – кафе на зовнішніх  балконах.

   Відкриття Арткафе відбулося, як належиться : стрічка, яку перерізав господар; гра струнного квартету, навіть перші танці. І над усім – святкова атмосфера.

  Представник дирекції ресторанної межі «FEST» Юрій Назарук побажав святочній публіці – працівникам мистецьких і технічних цехів – натхнення і єдності у творчості.

   Про діяльність нашого нового кафе, про різні новаторства повідомимо в процесі.

А наразі бажаємо працівникам театру і його кафе успіху!