Новини

Завжди дізнавайтесь першим про події в Нашій опері

Львівська національна опера на найпрестижнішій та найочікуванішій події оперного світу!

9 листопада у Варшавській опері відбулася церемонія “International Opera Awards 2023” за участі делегації театру на чолі із генеральним директором-художнім керівником Василем Вовкуном.

Опера “Страшна помста” Є. Станковича у постановці театру серед 9-ти інших оперних вистав-претендентів на “Оперний оскар” у категорії “Світова премʼєра”.

Ми пишаємось тим, що натхненна праця колективу Львівської національної опери над втіленням цієї вистави, навіть попри постійну загрозу обстрілів та відключення електроенергії, відгукнулась у серцях мільйонів глядачів з усього світу. Це утверджує віру у непереборну силу українського мистецтва!

На гала-концерті виступили талановиті зірки світової оперної сцени: переможці Конкурсу вокалістів ім. С. Монюшка у Варшаві, нові таланти Оперної академії Польської національної опери, а також лауреати цьогорічної Оперної премії. Музична програма поєднала в собі найяскравіші фрагменти з опер Монюшка та перлини міжнародного оперного репертуару під орудою знаного українського диригента Андрія Юркевича.

Ми дякуємо представникам ЗМІ за висвітлення цієї знакової для театру події у численних публікаціях та інтервʼю. Ваша професійність та оперативність допомагає світу чути правду про події в Україні та глибше пізнавати унікальність української культури. Вдячні усім, хто нас підтримував та гаряче вболівав!

    Наш сайт використовує кукі для інформації. Можете прочитати детальніше на сторінці політики конфіденційності.