Легендарний “Дон Жуан” в новому звучанні!

Львівська національна опера запрошує Вас переглянути одну з найвідоміших та найпопулярніших опер світу в оновленому складі солістів. Вони підкорювали сцени провідних оперних театрів світу: від Австралії до Південної Америки, а цього вечора представлять Вам абсолютно іншого “Дон Жуана”.

В партії харизматичного Лепорелло вперше виступить Тарас Бережанський – відомий бас, якому аплодували Сіднейська опера, Національна опера Чилі, оперний театр Північної ірландії, Королівська опера у Версалі, Дойчеопер Берлін та інші.

В партії чуттєвої Донни Анни дебютує Маріанна Цвєтінська – лауретка міжнародних та всеукраїнських конкурсів, солістка провідних філармоній та оперних театрів України.

Пристрасну Донну Ельвіру заспіває Анастасія Поліщук – лауреатка всеукраїнських та міжнродних конкурсів, запрошена солістка Харківської опери на Національної філармонії України, солістка Київської опери.

Партію люблячого та відданого Дона Оттавіо виконає Максим Ворочек – тенор, який підкорив оперні сцени та концертні зали Нідерландів, Бельгії та Литви.

Виконавці опери 16 червня:
⭐️Дон Жуан – Петро Радейко
⭐️Лепорелло – Тарас Бережанський (дебют у партії)
⭐️Донна Анна – Маріанна Цвєтінська (дебют у партії)
⭐️Дон Оттавіо – Максим Ворочек (дебют у партії)
⭐️Донна Ельвіра – Анастасія Поліщук (дебют у партії)
⭐️Церліна – Анастасія Корнутяк
⭐️Мазетто – Дмитро Кокотко
⭐️Командор – Юрій Трицецький
Хор, балет та оркестр театру.
Диригент – Юрій Бервецький

Не пропустіть унікальну нагоду почути голоси, що підкорять ваші серця!

16 червня о 18:00

 

Фото з репетиції – Олена Храмова