Новини

Завжди дізнавайтесь першим про події в Нашій опері

Із сумом сповіщаємо про непоправну втрату для колективу Львівської національної опери

Захищаючи територіальну цілісність нашої держави від ворога, поблизу м. Херсон загинув Ярослав Миколів, працівник відділу постачання та матеріального забезпечення Львівської національної опери.

Дирекція та колектив театру висловлює щирий жаль та глибокі співчуття рідним та близьким воїна.

Інформація щодо поховання Ярослава Миколіва, працівника Львівської національної опери, який загинув, захищаючи територіальну цілісність нашої держави від російського вторгнення.
Прощання з Героєм відбудеться у четвер, 23 листопада:
▫️9:00-10:00 (10:30) – фоє театру;
▫️11:00 – Гарнізонний храм Святих апостолів Петра і Павла;
▫️12:00 – Личаківський військовий цвинтар (Марсове поле).

Вічна памʼять та слава Захисникові вільної та незалежної України!

 Ярослав Володимирович Миколів (08.03.1983-14.11.2023). Уродженець села Вільне Херсонської області.

Здобув середню освіту у школі міста Червоноград Львівської області. Згодом вступив до Львівського поліграфічного фахового коледжу Української академії друкарства (тоді – технікум), де у 2003 році здобув професію «слюсар-механік спеціалізованого поліграфічного обладнання». Одразу після завершення навчання проходив строкову військову службу.

У 2006 році почав працювати експедитором у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької. Обожнював свою роботу та колектив, у якому працював.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від російських окупантів. Після проходження навчань боронив територіальну цілісність та суверенітет держави у складі 114-ї бригади тактичної авіації Повітряного командування «Захід» Повітряних сил Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на південному напрямку.

У Ярослава Миколіва залишилися дружина, двоє дітей, брат та сестри.

    Наш сайт використовує кукі для інформації. Можете прочитати детальніше на сторінці політики конфіденційності.