News

Be first to know about events in out Opera

Звернення до колективу генерального директора – художнього керівника Василя Вовкуна щодо відкриття 121-го театрального сезону

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Дорогі колеги і працівники Львівської Національної Опери!

Пройшла відпустка, ми ще більше скучили один за одним, особливо за нашим рідним і славним театром, за відкриттям нового театрального сезону.

Дирекція театру увесь час намагається спланувати адміністративну та творчу роботу працівників театру так, щоб відповідати всім нормам і постановам Уряду України, Міністерства культури та інформаційної політики України, а також місцевим та регіональним вимогам з дотримання карантинних заходів.

Першим робочим днем 121-го театрального сезону Львівської Національної Опери стане 18 липня, субота. В театрі розпочнеться робота у класах (артисти балету, вокалісти, концертмейстери). Далі художнє керівництво плануватиме репетиції і поступовий вхід у належну професійну форму кожного творчого працівника театру.

Сподіваємось, що в серпні 2020 року Львівська Національна Опера гостинно відчинить двері перед нашими глядачами, що будуть розташовані у залі згідно рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів Міністерства охорони здоров’я України, і ми, нарешті, запрацюємо у звичний для нас спосіб.

Цьому сприяє Протокол №25 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічних і надзвичайних ситуацій щодо часткового послаблення карантинних заходів на території області, що дозволяє з 07.07.2020 року роботу закладів культури.

Шановні колеги і працівники театру, в цей непростий для нас час, Дирекція театру просить кожного уважно відслідковувати інформацію про план роботи на сайті театру, на дощці оголошень тощо.

Віримо і надіємось, що наше мистецтво зробить нас та наших глядачів сильнішими і здоровішими, веселішими і впевненішими у самих собі, при умові дотримання всіх карантинних норм, які оберігають нас від небезпеки.

121-ий театральний сезон у Львівській Національній Опері вважати відкритим, хай він стане ще одним творчим поступом у нашій спільній програмі «Український прорив»!

Генеральний директор – художній керівник

Львівської Національної Опери

Василь Вовкун

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.